Panjur Motoru ve Alıcısı Değişimi

Panjur Motoru ve Alıcısı Değişimi

Panjur motoru ve alıcısı değişimihem kullanım açısından oldukça pratik bir kullanım hem de harika bir ev ürünü kullanmanız için üretilmiş bir teknoloji harikasıdır. Panjurunuzu manuel olarak kullanmak yerine bir motor ve bu motora bağlı olan elektrik sistemi ile karşılıklı olarak kodlanmış bir alıcı ile çalışan bir modelde istemez misiniz? Oldukça pratik ve modern bir kullanım sunan bu harika otomatik panjur sistemleri sayesinde elektriğin hayatımıza kattığı güzelliklere bir yenisi eklenmiş oldu. Siz de bu harika motorlu panjurlara sahip olabilmek için firmamızla iletişime geçebilir ve montaj için ekibimizi bekleyebilirsiniz. Hem oldukça kullanışlı hem de sunduğu hizmete göre oldukça uygun fiyatlara satılan motorlu panjurlar sayesinde konforu yaşayacaksınız.

Panjur Motoru ve Alıcısı Değişimi

Motorlu Panjur Büyük Bir Lüks

Motorlu panjur elektrik bağlantısı ile çalışan bir sistem olduğu için bazen bu motorlarda arızalanmalar da yaşanabiliyor. Ekibimiz bu gibi durumlarda panjurunuza ustaca müdahalede bulunabilir. Dilerseniz profesyonel ve işinin ehli ekibimize sadece bir telefonla ulaşarak adres bilgisi bırakabilir ve ekibimizin adrese gelmesini bekleyebilirsiniz. Oldukça kısa bir süre içinde motorlu ya da motorsuz olan panjur sistemlerinize ustaca müdahale gerçekleştirir. Hem kaliteli hizmet hem de garantili bir tamirat ve bakım için ekibimizi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz montaj işlemlerinde de firmamızı tercih edebilir ve kaliteyi hissedebilirsiniz.

Motorlu Panjur Arızaları

Panjur motoru fiyatları tabi ki kaliteye göre değişkenlik gösteren ve normal motorsuz panjurlara göre elektrikle çalışan bir sistem olduğu için biraz daha yüksek fiyatlara satışa sunulan bir sistemdir. Siz de firmamızla görüşerek konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Motorlu panjurlar da normal motorsuz panjurlar gibi zaman içinde çeşitli arızalanmalar yaşayabilirler. Bu gibi durumlar genelde motorla alakalı olabilir. Motorla alakalı sıkıntılar motorun beyninin yanması dışında tamiratı mümkün olabilen ve halledilebilir durumlardır. Bunun dışında alıcının ya da kumandanın bozulması gibi sorunlarla da karşılaşılabilir. Bunlar da oldukça basit ve kolay işlemler olduğu için ekibimiz size anında yardımcı olacaktır.

Motorun Bakımı

Motorlu panjur fiyatları diğer normal motorsuz panjurlara göre biraz daha yüksek tutulmasının yanı sıra hm kolay kullanım hem de pratiklik sağlar. Ancak bunun yanı sıra arızalanma durumlarıyla karşılaşmamak için düzenli olarak bakım yaptırmak ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilmek için ürününüzü garanti altına almak da gerekmektedir. Elektrikli bir sistem olduğu için dışarıdan gelebilecek bir zedelenme ya da su alma durumlarının önüne geçmeli ve önleminizi iyi almalısınız. Bunu yanı sıra bakım için ekibimizi çağırabilir örneğin uzun süreli kullanımlarınızdan önce ya da sonra kısa bir bakıma tabi tutmamızı istediğiniz ürününüzle ilgili bizimle görüşebilirsiniz. Hem ürününüzün uzun ömürlü olması hem de kalite açısından bu duruma dikkat etmelisiniz.

Motorun Çalışmasını Engelleyen Durumlar

Motorlu panjurunuzla ilgili yaşayacağınız en sıkıntılı durum motorun çalışmamasıdır. Motorlu panjurların bazı modellerinde motorun durması durumunda panjurlar kilitlenir ve elle de panjurun çalışması mümkün olmaz. Bu durumlar da genelde motorun belirli bir arızasından kaynaklanır. Motorun arızalanmasının dışında kabloların eskiliği gibi, ipin motor sisteminin içine dolaşması gibi, evinizdeki elektrik akımının yetersizliği gibi, sisteme dışarıdan bir müdahalenin olması gibi nedenlerle de motorlu panjurların çalışmasında bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu durumlarla karşılaşmamak için oldukça dikkatli olmalısınız.

Motorun Alıcısı İle İlgili Sorunlar

Motorlu panjurların çalışmasını etkileyen durumlardan biri de alıcı ile motorun arasındaki bağlantının zayıflaması ya da kopmasıdır. Bazen sadece bir alıcı ya da kumandanın pilinin bitmesi yüzünden bile motorun kurcalanmasına sebep olan kullanıcılar bu gibi durumları iyi ayırt etmeye çalışmalı ve mümkün olmadıkça motora bir müdahalede bulunulmaması için çaba göstermelidir. Alıcı ile motorun arasında oluşan bu uyumsuzluk sorunları da yine ustalarımız tarafından kolayca halledilebilir. Aynı zamanda bu alıcıların kırılması durumunda alıcının temini için yine ekibimiz yanınızda. Hem işinde uzman hem de güvenilir bir ekiple çalışan firmamız panjur tamiri ve temini konularında siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyor. Hem fiyatlarla ilgili bilgi almak için hem de bakım ve onarım gibi konularda yardım alabilmek için bizimle görüşebilirsiniz. Motorlu ya da motorsuz panjurlarınızla a ilgili sorularınız için firmamızla iletişimde kalın.

Hizmetimizi Oyla page

Yorum yapın