Sineklik

İstanbul Sineklik Fiyatları

Pimapenustam.com olarak 20 yılı aşkın süredir sineklik satıyoruz. Sineklik fiyatları belirlenirken alüminyumdan yapılmış kasalar kaliteli çalışma sistemi ve en küçük böcekleri bile dışarıda tutacak kadar ince olan sineklik teli sunar. Bir sineklik, haşereleri dışarıda tutmanın yanı sıra iyi havalandırma sağlar. Alerjisi olanlar için ideal olan polenleri önler. Sizler de İstanbul’da yaşıyor ve en uygun fiyatlar ile sineklik yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

 

ara

 

sinekliksineklik modelleri

 

Sineklik Modelleri

Bu ürünler pencereler için akordiyon sineklik modelleri arasında en popüler olanıdır. Etrafınızda plise veya pileli sineklik modeli olarak da bilinir. Menteşeli sineklik ise adından anlaşıldığı gibi menteşe yardımı ile açılıp kapanır. Bu sineklik çeşidi diğer modellere göre ekonomiktir. En ucuz sineklik modeli olarak yer alır. Stor sineklik ise farklı bir çalışma yapısı üzerinde hareket sağlayan pahalı ve az tercih edilen türdür. İstanbul’da en ucuz fiyatlı sineklik modelleri için iletişime geçin!

Pencere Sineklik

Sineklikler hemen hemen her pencereye uyacak şekilde yapılabilir. Pencere sinekliği, standart olarak özelleştirilmiş bir formatta gelir. Birkaç standart RAL rengi arasından seçim yapılabilir. Özel binanızın rengi sıra dışı ise özel bir renk kodu da seçilebilir. Pencere sinekliği fiyatları için bizi hemen arayın!

Kapı Sinekliği

Sivrisinekleri, sinekleri ve böcekleri dışarıda tutmak ve yine de temiz havanın içeri girmesine izin vermek mi istiyorsunuz? Bunun için ideal çözüm kapı sinekliği kullanmaktır. Bu ürünün kullanımı kolaydır ve hemen hemen her duruma yerleştirilebilir. Kapı sinekliği, kapı çerçevesinin içine ve dışına da monte edilebilir. Kapıyı çerçeveye monte etmek için, optimum sonuç için basit ve zarif bir montaj seti vardır. Kapı sinekliği fiyatları konusunda bizi aramadan işlem yapmayın!

 

 

 

Sürgülü Sineklik

Böcekleri, özellikle de dışarıda vızıldayan sivrisinekleri tutmak için pratik bir çözüm mü arıyorsunuz? Sürgülü sineklik, özellikle kapılar için size bu imkanı sunar. Bahçeli evlerinizdeki kapıları evi havalandırmak için açık bırakırız. Bu sefer dışarıdan gelen sinek ve haşereler ile uğraşmak zorunda kalırız. Sürgülü sineklik, iyi bir yaşam ortamında bulunmanızı sağlar. Raylar üzerinde hareket etmesiyle kullanımı oldukça kolaydır. Sizde sürgülü sineklik fiyatları için hemen bize ulaşın!

Cam Balkon Sineklik

Sineklik modelleri, veranda kapıları, fransız balkon, sürgülü kapılara uygulandığı gibi cam balkon sistemlerine de uygulanabilir. Cam balkon sineklik sistemleri böceklerin girmesini engelleyen ve yaz aylarında hoş bir esinti yaşamanızı sağlayan yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir. Sistem tüm gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde üretilmiştir. Siz de cam balkon sineklik fiyatlarını öğrenmek için hemen bizi arayın!

Kedi Sinekliği

Kedilerinizi ve diğer küçük evcil hayvanlarınızı düşmeye ve kaçmaya karşı korur. Kedi sinekliği pencere açıkken de böcekleri dışarıda tutar. %100 kaliteli malzemeden yapılmıştır. Pencerelerinizi açık bırakın temiz ve serin havanın keyfini çıkarın. Kedi sinekliği, sadece kediler için değil diğer evcil hayvanlarımıza da korunaklı bir ortam sunar. Kedi sinekliği fiyatları için hemen iletişime geçin!

Sineklik ölçüsü nasıl alınır?

İki farklı yöntem ile sineklik ölçüsü alabiliriz.

1.Yöntem: Genelde birçok evde pimapen pencere ve kapı sistemleri kullanılır. Biz de burada bu tür pencere ve kapı sistemlerine göre nasıl ölçü alınır sorusuna cevap vereceğiz. Pencere ya da kapı elemanlarının dış ölçüleri alınır ve bu ölçülere yarım santimetre eklenir. Bu ölçü, sinekliğin bitmiş ölçüsü olacaktır.

2.Yöntem: Pencere ya da kapı sistemlerinin conta kısmından alınan iç ölçü, ikinci yöntem olarak kullanılır. Sadece contaların çıkıntıları arasındaki mesafeyi ölçü olarak almalısınız. Sineklik modeline göre de pay ekleme durumu olabilir.

Yurt Dışına Sineklik Gönderimi

Yurt dışına sineklik sevkiyatı hizmetimiz bulunmaktadır. Almanya, Romanya ülkeleri başta olmak üzere. Bulgaristan, Yunanistan, Gürcistan, Azerbaycan, İran, Irak gibi ülkelerde sineklik gönderimi referanslarımız bulunmaktadır. Detaylar için whatsapp hattımız üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Evinizi tamircisi cam balkon tamiri, pimapen tamiri gibi hizmetler sunarak zor anlarınızda yardımınız yetişir. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. https://www.pimapenustam.com/iletisim