Sineklik

Anasayfa/Sineklik
Sineklik 2018-02-09T10:59:43+00:00

Sineklik

Pencere & pimapen camlar, pvc kapı modellerine uygun olarak imal edilen sivrisinek, kara sinek – böcek gibi çeşitli haşerelerden kendimizi korumak hemde engellemek için çerçeve ve tülden oluşan sistemlere sineklik denilmektedir. Yaşam alanımızda kullanım kolaylığı, insan sağlığını etkilemediğinden dolayı hijyenik ayrıca sineklik en ekonomik fiyatları ile korunma yöntemi olarak sineklik çeşitleri tercih edilmektedir.
hemen-ara

Sineklik Modelleri

Plise & Pileli & Akordiyon Sineklik

                Teknolojik olarak, oldukça önemli yenilik diyebiliriz bu ürün için. Hatta sineklik konusunda yapılan çalışmaların içerisinde, belki de en çok sevileni ilgi ile satın alınanı olan bu ürün, plise sineklik olarak ön plana çıkıyor. Diğer adı da pileli sineklik ya da akordiyon olduğu için kolaylıkla bulunabiliyor. Peki ama nedir bu ürünün özelliği derseniz, hemen anlatalım. Bildiğiniz gibi teknolojik detaylardan bahsederken, kullanışlı – pratik olmasından çokça söz ediyoruz. Bu ürünlerin pratik – kullanışlı olması durumu da karşımıza işte en uygun şekilde bu sineklik modeli ile çıkıyor. Çünkü açılıp kapanma şekli çok pratik tam çözüm ürünü olarak geliyor karşımıza. Sistemli estetik nokta ile ilerleyen bu ürüne dair büyük etkin çözüm sizleri bekliyor diyebiliriz.

Sineklik tasarımları konusunda, tek parmağınız ile açıp kapatabileceğiniz bu ürünler için, büyük kolaylıklar çıkıyor karşımıza. Ön planda yer alan her türlü seçimi ayrıcalığı rahatlıkla inceleyebilir, size dair ürettiğimiz fırsatları da bu konuda görebilirsiniz. Ürün açıldığı zaman ya da kapandığı zaman, ekstra yer işgal etmeyeceği için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün olarak çıkıyor karşınıza. Sayede çok daha uygun, pratik kullanım yaratıyor. Kalitenin estetik dokunuşların olmazsa olmaz hallerinden ilham alarak tasarladığımız bu üründe, en pratik kullanım noktalarını sizin için ön plana çıkarmaktayız. Pratik kolay rahat kullanış ile hem yatay, hem de dikey plise sineklik tasarımına ulaşabilirsiniz.

Kullanım alışkanlıklarınıza göre ön plana çıkarılacak olan profil konusunda gerçekten yenilikçi çalışma sunacak olan bu ürünleri, gerçekten estetik dokunuş ile sizlere sunmak istiyoruz. Bu yüzden zaman kaybetmeyin fırsatların hemen hemen hepsini tek tıklama ile incelemeye başlayın. Kaçırılmayacak çözümler, ayrıntılı hizmetler kişisel dokunuşlar ile ön plana çıkarılan bütün seçimlerin ve fırsatların içerisinde, en ayrıntılı noktaların yer aldığını söyleyebiliriz. Zaman kaybetmeyin sizler de ihtiyaçlarınıza göre kapı ya da pencere konusunda ölçü vererek, plise, akordiyon, pileli sineklik fiyatlarına ulaşın.

Menteşeli Sineklik

                Menteşeli sineklik tasarımları, kullanım yerlerine göre değişiklik göstermektedir. Menteşenin içerisinde yer alan plastik korumalar, ürünü çok daha sağlam şekilde tutmaktadır. Genellikle yüksek katlı dairelerin pençelerinde sıklıkla gördüğümüz bu menteşeler, mıknatıslı tutturma seçeneği ile pencerenin dışından tutturulur gayet de keyifli kullanım sunarlar. Yani siz pencereyi açtığınız zamanda bile menteşeyle tutuluyor. Bu yüzden hiç dokunmanıza gerek yok. Bazen, özellikle gece saatlerinde havalandırma yapmak isterseniz örneğin, sinekliği tutma kulpundan elinizle itmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede çok daha rahat çok daha güncel çalışmaya dahil olacaktır. Bu yüzden hemen hemen herkes için kaçırılmayacak fırsat yenilik sunuyor. Sizler için bu noktaları ön plana çıkarmaya devam ediyoruz.

Sineklik modelleri arasında yer alan menteşeli sineklik tasarımları, fiyatlarıyla da ön plana çıkıyor. Belki de en çok kullanılan ürünlerden olan menteşeli modelleri, fiyat olarak da dengeli ve optimum fiyata sahip. Bu sayede hemen hemen herkes için çözümlerin yeniliklerin ön plana çıkmasını sağlamış oluyoruz. Zaman kaybetmeyin sizler de sitemizi kullanarak bu konuda hazırladığımız tasarımlara göz gezdirin. Evinizin, ya da iş yerinizin ihtiyaçlarına göre şekillendirebileceğimiz, farklı renk seçenekleriyle ön plana çıkarabileceğimiz bu çalışmaları ustalarımızla birlikte hazırlıyor teslim ediyoruz. Montaj gerektiren ürünler varsa bu konuda da yardım sunuyoruz. Çalışmalarımızı evinize kadar getirip monte ediyoruz. Menteşeli sineklik fiyatları için çekinmeden arayınız.

Stor Sineklik

                Stor sineklik olarak ön plana çıkarılan perde tasarımlı modellerde, genellikle yoğun kullanım sunuyoruz sizler için. Peki ama nedir bu stor sineklik tasarımları farkı? Hemen anlatalım. Günümüzde pencerelerde hem yatay hem de dikey olarak ön plana çıkarılan çalışmalar bulunuyor. Bu çalışmaların içerisinde farklılıklar da oldukça yoğun fazla. Opsiyonel olarak tercih edilen frenleme geri çekme seçenekleriyle birlikte, rahatlıkla kurulabilecek çalışmaya ulaşabiliyorsunuz. Yani çekince iniyor, tekrar çekip bırakınca yerine gidiyor. Bu şekilde tarif edebiliriz. Çeşitli renk seçenekleriyle ön plana çıkarılan bu ürün, oldukça kullanışlı olduğu için çok sık tercih ediliyor. Stor denme sebebi de perde mantığında çalışması olduğu için, bu konuda önemli detay yaratıyor. Tıpkı sine vizyon perdesi gibi çalışıyor ürün bu da çok rahat kullanım olarak çıkıyor karşımıza.

Sineklik modelleri ile ilgili olarak, ön plana çıkarılan birbirinden farklı tasarımlar ürünler var. Bu ürünlerde tasarımlarda, yeniliklerin en önemli dokunuşunu sizlere sunuyoruz. Bunun sayesinde çok daha rahat güncelleme yaratıyoruz. Sineklik tasarımlarına dair üretilen karşımıza çıkarılan kampanyalar ile sizler de çok hızlı şekillerde bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken farklı çalışmaları incelemeniz bunları ön plana çıkarmanız olacaktır. Görünümü çok şık güçlü olan bu ürünleri şayet doğru bakımlı kullanır iseniz, çok uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Düzenli  bakımlı kullanmak konusunu teknik ekibimizden öğrenebilirsiniz. Bu detaylara dikkat ettiğiniz taktirde gerçekten işinizi kolaylaştıracak güvenli şekilde sizlere hizmet sunacaktır.

Stor sineklik fiyatları model seçenekleri için bizleri takip etmeye devam edin. Kaçırılmayacak modeller uygun dokunuşlar için kendimizi ön plana çıkarmaya devam ediyoruz. Kaçırılmayacak her türlü seçim modelleme adına birkaç tıklama yeterli olacaktır. Firmamız, bu konuda güncel tasarımlarla sizlerin yanında olacak.

Sürme & Sürgülü Sineklik

                Sürgülü sineklik tasarımları, genellikle pvc alüminyum pencereler için dışardan monte edilerek yapılıyor. Bu ürünlerin en önemli özelliği ise, rulmanlar ile birlikte çalışması oluyor. Yani hem kullanım kolaylığı sağlıyor hem de oldukça uzun ömürlü ürün oluyor. pimapen ustam olarak, sektörde belki de en önemli ürünlerden biri olan sürgülü sineklik konusunu, en net en özgün tasarımımız ile sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu sistem de mevcut  modellere göre baktığımız zaman pek çok artı çeşitli detaylar çıkıyor karşımıza. Bu sayede çok daha rahat çok daha özverili noktaya temas ediyoruz. Zaman kaybetmeyin sizin için ürettiğimiz her detayı yeniliği en uygun dokunuşlarla ön plana çıkarın.

Ürünün tasarımında iki farklı profil desteği bulunuyor. Çift kanat sürme kasa ile ön plana çıkarılan bu çalışmada, haşerelerin önüne geçmek için gerekli pek çok detay sunulmaktadır. Bu yüzden de oldukça güvenli oldukça estetik kullanım sunar. Ürünü kullanmak için özel monte süreci gereklidir. Bunu da firmamız en uygun dokunuşlar ile ön plana çıkarmaktadır. Çeşitli renk seçenekleri ile ön plana çıkarılan bu ürünler için, farklı renk dokunuşları da sizi mutlu edecektir. Altın meşe, standart, koyu meşe renkleri parlak renkler ile en özverili dokunuşları inceleyebilirsiniz. Zaman kaybetmeyin. Sizin için üretilen birbirinden farklı dokunuşları online olarak takip etmeye devam edin.

Pek çok düzen içerisinde pencerelere, kapılara daha pek çok alana kurulabilen bu ürünler için, daha rahat daha estetik yenilik siz değerli arkadaşlarımızı bekliyor. Detaylı bilgi için telefon etmeniz yeterli olacaktır.

sineklik-fiyatlari

 

sineklik

Sinek Mevsimini Keyif Mevsimine Dönüştürün

Bilim adamlarının dünya genelinde yapmış oldukları incelemelere göre insanların büyük fazlasın uğunun sivrisinekler doğrulusunda daha çekici bulunduğu meydana çıkmıştır. Tıpkı parmak izinde bulunduğu gibi her insana göre farklılık gösteren gövde kimyası ve metabolizma, sivrisineklerin amaçlarını saptama konusu ile alakalı gerektiğince büyük rol oynuyor. Yapılan incelemelere göre de kan grubu 0 bireylerin ısırılma sivrisinekler böcekler doğrulusunda ısırılma ihtimali, başka kan gruplarına göre iki kat daha çok olarak görülüyor. Yani 0 kan grubuna ait bireylerin kanı sinekler böcekler doğrulusunda daha lezzetli bulunuyor.

Firmamızın sizlere sunmuş bulunduğu makul fiyatlı kaliteli olarak imal edilen tipleri bilhassa yaz aylarını çok daha rahat  sıhhatli geçirmenize yardımcı oluyor. Genellikle cam – pimapen (PVC) modelleri yardımıyla bundan sonra geceleri sizi rahatsız eden sinekleri önemsemeyeceksiniz.

 

Yaz Mevsimi Geliyor, En Renkli Çeşitlerimiz Hazır

Sinekler, böcekler haşereler yalnızca rahatsız etmek kalmıyor aynı vakitte vücudumuzun dirençsiz kaldığı hallerde fazlası hastalığa da sebep oluyorlar. Sistemlerimiz tipleri hem sizi hem de sevdiklerinizi tüm haşerelere karşı savunuyor. Bu haşerelerin içeri girmemesini sağlıyor. Bilhassa balkon kapıları camlı mekanların havalandırılması esnasında yürüyen ya da uçan haşerelerin içeriye girmelerini önleyecek farklı çalışma sistemlerine sahip model tipleri, üretiminde kullanılmış ve kaliteli malzemeler yardımıyla farklı renklerde de imal edilebiliyor.

Sineklik Çeşitlerisineklik-modelleri

Çeşitlerimiz kullanıldığı alanlara ve kullanıldıkları yerlerde ki çalışma biçimlerine göre farklılık gösterir. Camlarda sarf edilen türler genellikle dikey ev yatay stor türlerdir. Pencerenin kasasının ölçülerine göre makul ölçülerde oluşturulan, özel yay düzeneği yardımıyla dikey ya da yatay yönde açılıp kapanabilen stor fiyatları makul olmakla beraber ölçülerine göre de farklılık göstermektedir.

Sabit modeller kanatlı olmakla beraber dışa ya da içe açılan türlerdir. Çerçevenin menteşe yardımı yardımıyla kasaya bağlanması amacıyla yapılırlar. Sabit modelleri hem dışa hem de içe açılacak şekilde de yapılabilirler. Pileli modeller bilhassa Fransız balkon, balkon kapıları cam balkon gibi dışa doğru açılan kapılar amacıyla makul sarf edilen modellerdir. Tek parmakla açılıp kapanabilmesi büyük basitlik sağlar. Dikey, yatay – duble pileli modelleri de bulunmaktadır.

En Modern ve Çağdaş Modeller Evinizle Buluşuyor

Sürme sineklik tipleri PVC alüminyum doğramalara da monte edilebiliyor. En mühim özelliği ise rulmanlar üstünde çalışmasıdır. Kullanım basitliği sağlamakla beraber çok yer kaplamaz. Firmamız sektörün en mühim gereksinimlerinden biri olma özelliğine sahip sürme sistemlerin orjinal tasarımlarıyla sizlere vererek farklılığını bir kez daha kanıtlamıştır.

Menteşeli sineklik modeller ekonomik sistem olmakla beraber hijyenikliği basit, tüketimi da rahattır. Kasalı – kasasız modelleri mevcuttur. Her kapıya, her cama uyan menteşeli fiyatları da son derece makuldür. Genellikle giriş – çıkışı bir hayli çok olan yerlerde tercih ediliyor olması kullanım yönünden doğru karar verilmesinde en mühim etkendir.

Firmamızın Beş Temel Unsuru

Firmamız hem imalat hem de montajında sektörde önder firmaların başında gelmektedir. Kaliteli ürün, koşulsuz müşteri memnuniyeti garantili ürün anlayışını Sineklik sistemleri pazarında yerleştirmek adına lider olan firmamız bulunmuş bulunduğu tüm oluşumlara yenilikçi değerleri vizyonu yardımıyla gerektiğince büyük katkılar sağlamıştır.

Ölçü: Yapılacak olan sinekliklerin ölçüleri işinde eksper olan ustalarımız doğrulusunda alınmaktadır.

Malzeme: imalat da en kaliteli ithal mekanizmalar tül profili kullanılmaktadır.

İmalat: Sinekliklerin imalatı kendi birleşik fabrikamızda ekip ruhu içerisinde büyük titizlikle yapılmaktadır.

Montaj Satış Sonrası Hizmet: İmalatı yapılmış olan ürünlerin montajı, işinde eksper olan ekibimiz doğrulusunda yapılmakta olup, ürünlerde sonradan çıkabilecek olan arızalar ise en kısa vakitte giderilmektedir.