Sineklik

Ana sayfa » Sineklik
Sineklik 2018-07-29T14:00:26+00:00

Sineklik

Yaz aylarının kavurucu sıcaklarında bir nebze olsa serinlemek için yaptığımız en basit iş balkon kapılarını ve pencereleri açmaktır. Açılan kapı ve pencereler az da olsa serinlemek için bir sebep oluştursa da dışarıdan içeri giren sadece serinlik olmayıp aynı zamanda sinek ve böcekler de eve davet edilmiş olur. Bütün bir yazı sineklerin ısırıklarından kaynaklanman kaşıntı ve böcek ısırıklarının sebep olduğu kızarıklıklar ile geçirmek istemeyenler için en güzel çözüm açılan yerlere sineklik taktırmaktadır.  Bu pratik çözüme ulaşmak için yapılması gereken Mobilya & Dekorasyon, Bahçe, Bahçe kovucuları kategorisi altında yer alan kapı pencere sineklikleri arasında seçim yapmaktır.

ara

Evin içinde sinek vızıltısından kurtulmak ve salon, mutfak, çocuk odası ve yatak odası gibi alanlara sızabilecek böceklerden uzak, rahat ve konforlu bir yaşam için farklı boylardaki kullanım alanları için özel olarak üretilen pencere & cam ve kapı sineklik modellerden birini seçmek yeterlidir. Kapı, pencere, cam için ayrı ve özel olarak üretilen sineklikler ev dekorasyonuna uygun olarak seçilebilecek farklı renk ve çeşitlilikte kullanıcılarına hizmet etmek için üretilmiştir.

Sineklik Fiyatları

Ev, iş yeri, tatil mekanları, oteller gibi yaşam alanlarında sinek ve böcek gibi haşerelerden uzak huzurlu saatler geçirmek için kapı, pencere ve pimapen için özel olarak çeşitli renk ve modellerde üretilen sinekliklerden birini kalkan olarak kullanılabilir. Sineklik fiyatları kullanılacak alanın ebatlarına, modeline, rengine, kullanılan malzeme ve markasına göre değişmektedir. Firmamız en kaliteli profil ve tül gibi malzemelerden oluşan sineklik çeşitleri üretmektedir. En çok tercih edilen renkler arasında bulunan beyaz ve siyah sinekliklerin açık kapı ve pencereden esen esinti ile birlikte kara sinek, sivri sinek, eşek arısı, böcek gibi haşereleri evinizden uzak tutmak için üretilmiştir. Kullanımı oldukça basit olan bu ürünler pencere ve kapı sistemlerine uygulanmaktadır. Tercih edeceğiniz imal etmiş olduğunuz çeşitlerin kalitesi ve güvencesi ile kapı pencere sineklikleri arasında ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun seçeneklerden biri seçilebilir.

 

Sineklik Modelleri

Kapı, pencere, cam ve pimapen çeşitleri bulunan sinekliklerin dört farklı modeli bulunmaktadır. Sineklik modelleri, plise, menteşeli, stor , sürme yani sürgülü olarak sıralanabilir. Birbirinden farklı özellikleri ve görüntüleri olan bu sinekliklerden pencere veya kapı yapısına uygun olan biri tercih edilip kullanıldığında bütün aile bireyleri yaz gecelerini ve günlerini güzelce geçirme fırsatı bulacaktırlar.

sineklik

 

sineklik modelleri

Cam balkon, dışa açılan kapılar ve Fransız balkonlar için ideal olan plise sineklikler tam bir yeniliktir. Tek parmakla açılıp kapanma özelliğinden dolayı kullanımı oldukça basittir. Açıldığında yer kaplamadığından her türlü kapıda kullanılabilir. Sinekliğin tül katlama yerlerinde açılma ve kapanmadan ve dış etkenlerden çok yıpranma olduğundan özel olarak üretilmektedir. 12 renk alternatifi bulunan plise sinekliklerin RAL renklerinde boyama imkanına mevcuttur.

Kasalı ve kasasız olarak üretilebilen temizliği kolay, kullanımı rahat menteşeli sineklik modelleri her pencere ve kapıya uyma özelliğine sahiptir. Menteşeli sineklikler daha çok giriş ve çıkışın olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Kullanılan aksesuar sayesinde tak ve çıkar modeline dönüşebilir.

 

 

Hemen Ara