Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri, ısı yalıtımında önemli rol oynayan pimapen pencereler binalarınızdaki yalıtım oranının %30’unu karşılayacak şekilde ısı kaybını önler. İnşaat sektörün en çok tercih ettiği pencere sistemi pimapenlerdir. PVC pencerelerin ısı yalıtımında olduğu kadar ses yalıtımını da en iyi derecede yaptığı için kullanan sayısı da gün geçtikçe artmaktadır.

ara

Uzun ömürlü olan pimapen pencere sistemleri, boya gerektirmediği içinde tercih edilir. Doğru seçim yapılarak kullanılan PVC pencereler uzun yıllar servise ihtiyaç duymadan kullanılabilecek kadar sağlamdır. Pimapen arızaları, pimapen montajının gerektiği gibi yapılmadığı zaman veya kullanıcı hatası nedeniyle yaşanır. Pencere tamiri için yardıma ihtiyaç duyduğunuzda size bir telefon kadar yakın olan güvenilir profesyonel mobil pimapen tamir servisi ustalarımız kısa sürede yardımınıza koşacaktır.

Pimapen tamir işlemi profesyonel olarak nasıl yapılır?

Hayatımızın yaşam alanlarında ev, işyeri, okul vb. yapılardaki PVC pimapen kapı ve pencere sistemleri bazı arızalar yapar. Bu arıza sonucunda pimapen sistemlerimize onarım için profesyonel pimapen tamircisi ararız. Tamirat işlerinizde pimapenustam.com sizlere en iyi hizmeti vererek pencere tamiri işleminde kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Bu doğrultuda cam değişimi, çift açılım sistemi, kilit değişimi, kapı ve pencere kolu, pencere ayarı gibi tamir bakım ve değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

pimapen tamiripimapen tamircisipimapen ustası

Çift açılır pencere ayarı

PVC pencere sistemleri çift açılımlı ise aynı zamanda yan kısma açılan sistem olarak kullanılıyorsa mekanizma ayarlarının bozulmasından kaynaklanan yaşam alanlarından içeriye soğuk girebilir. Mekanizmaların ayarını yapabilmek içinde bu işten anlamak ve çift açılım sistemler hakkında bilgili olmak gerekir. Birden fazla noktada yer alan ayar yerinde zaman içerisinde bu ayarlar bozulabilir. Alt köşede, menteşenin üzerinde ve hemen kapağın alt kısmında yer alan vida sisteminden vida sıkılarak pencerenin aşağı yukarı hareketi sağlanabilir. Pencere kanat değişimi tamiri cam onarımı gibi durumlarda işinin ehli ustalar hizmet vermek için hazır bulunmaktadır.

Pimapen Bakımı

Pimapen bakımı, cam tamiri yaptırmayı geciktirdiğinizde kış aylarında evinizin yeteri kadar ısınmadığına şahit olursunuz. PVC pencereden soğuk giriyor diyorsanız pvc pencere kapı fitil değişim zamanı gelmiş ya da pencerenizin ayarı bozulmuş demektir. İşinde uzman olan ekibimiz zarar gören pimapenlerinizin tamirini en iyi şekilde gerçekleştirir. PVC pencere camı nasıl sökülür araştırıyorsanız bu işi yapacak deneyimli kişilere ihtiyacınız olduğu ortadadır. PVC doğramaları zamanla yıpranır ve ilk günlerdeki performansını göstermeyecek hale gelir.
Bunun sebeplerinden birisi de plastik doğramanın esnek malzeme olmasından kaynaklanır. Gün geçtikçe bakımı yapılmayan kapı ve pencereler performansını kaybeder. PVC pencere takozlama işlemini yaparak müşterilerinin her tür PVC pimapen kapı ve pencere sistemlerini tamirini yapan elemanlarımız uygun fiyatlarla ustalığını konuşturur. Pencere Tamiri konusunda uzman olan personellerimizle tamir bakım, alüminyum doğrama sistemleri montaj için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul pimapen tamiri işlemleri

 • Pimapen Pencere ve Kapı Kol Değişimi
 • Pimapen Pencere ve Kapı Menteşe Değişimi
 • Pimapen Pencere ve Kapı İspanyolet Değişimi
 • Pimapen Pencere ve Kapı Zamak Değişimi
 • Pimapen Pencere ve Kapı Conta Değişimi
 • Pimapen Pencere ve Kapı Kilit Değişimi
 • Pimapen Pencere ve Kapı Çift Açılım
 • Pimapen Pencere ve Kapı Kol Değişimi
 • Pimapen Pencere ve Kapı Karşılık Basınç Ayarı
 • Pimapen Pencere ve Kapı Silikon Yenilenmesi
 • Pimapen Pencere ve Kapı Conta Değişimi
 • Pimapen Pencere ve Kapı Buğulu Cam Değişimi
 • Pimapen Pencere ve Kapı Kanat Ayarı
 • Pimapen Pencere ve Kapı Sürgülü Pencere ve Kapı Ayarı

 

Pimapenustam, pimapen servis haricinde; alüminyum doğrama kapı sistemleri, panjur tamiri, cam balkon sisteminin montaj ve tamiri, duşakabin servis gibi hizmetleri sunmaktadır.