Başıbüyük kepenk Tamiri

Kepenk sistemleri güvenlik amaçlı olarak ağırlıklı olarak işyerlerinde kullanılmakta olan sistemleri ifade etmektedir. Kepenkler genel olarak işyerlerinde tercih edilmekle birlikte evlerde garaj sistemlerinde de kullanıldıkları bilinmektedir. Başıbüyük kepenk servisi sizlere eski ya da yeni sistemlerdeki kepenkleriniz için bakım ve tamir hizmeti sunmaktadır. Önceleri kepenk denildiğinde sadece kapalı kepenkler akla gelmekteydi. Ancak günümüzde bu konuda gelişmeler yaşanmaktadır. Başıbüyük kepenk tamiri yaşanan gelişmeler sonrasında örme kepenk sistemleri için de tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Başıbüyük kepenkci, düz örme kepenkler, çapraz örme ya da mikro örgülü kepenk modelleri için sorunsuz işlem yapılabilmektedir. Kepenklerin özellikle akşam saatlerinde iş yerlerinde güvenliği sağlamak amacı ile kullanıldığı bilindiğinden bu noktada kepenklerin tamir işlemleri önem taşımaktadır. Başıbüyük kepenk tamir servisi ile sizlerin güvenliği sağlanmış olmaktadır.

ara

Başıbüyük Otomatik Kepenk Tamiri

Günümüzde en yoğun olarak kullanılmakta olan kepenkler arasında otomatik kepenkler bulunmaktadır. Bu kepenk sistemlerinde farklı sistemler kullanılmakla birlikte genel olarak motor, güç kaynağı ve kumanda bulunmaktadır. Kepenk motoru, sistemin çalışmasını sağlayan motordur. Kepenklerin aşağı yukarı hareketini bu sistem sağlamaktadır. Otomatik kepenk sisteminin en önemli ve en pahalı kısmı bu motor kısmıdır. Kepenk güç kaynağı ise elektrikle ilgili kesinti ya da sorun yaşandığında kullanmak üzere sisteme eklenmektedir. Kepenk kumandası ise kepenk sisteminin uzaktan kontrol edilebilmesi için kullanılmakta olan kumandadır. Kepenklerde kullanılan bu kumandalar kepenklere el sürmeden açılmasın sağlamaktadır. Başıbüyük otomatik kepenk tamiri bu sistem içerisindeki tüm parçalar için bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Kepenk Tamiri

İstanbul kepenk tamiri ev ve iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz her çeşit kepenk sistemi için garantili tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır. Kepenklerinizde yaşadığınız sorunlar güvenlik noktasında kendinizi rahat hissetmemenize sebep olacaktır. Bunun ortadan kaldırılması için tamir işleminin en hızlı ve sorunsuz şekilde yapılması gerekmektedir. Özellikle kepenk motoru tamiri zor ve pahalı olan bir sistem olduğu içinde motor ve diğer sistemler ile ilgili olarak belli dönemler halinde bakımların yapılması tavsiye edilmektedir. Motor sisteminin sorunsuz çalışması için bu bakımlar ve işlemler aksatılmamalıdır.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın