Göztepe Kepenk Tamiri

Kepenkler dış etkenlerden korunması gereken birçok alanda kullanılır. Evler, iş yerleri, ofisler, garajlar, fabrikalar, bahçe kapıları ve daha birçok farklı nokta kepenklerin kullanım alanları arasında sayılabilir. Uygulandığı alanların güvenliğini sağlaması yanında pratik ve estetik olmalarıyla de tercih edilirler. Fakat zaman zaman arızalandıkları olur. İşte bu durumlarda Göztepe kepenkçi olarak uzman ekibimizle tamir desteği sunuyoruz. Göztepe kepenk tamir servisi hizmetlerimiz kapsamında kepenklerinizin türü, markası, modeli her ne olursa olsun destek sunuyoruz. Kepenklerinizi hızlı ve güvenli biçimde tekrar çalışır hale getiriyor, problemsiz biçimde kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz. Göztepe kepenk tamiri konusunda yılların deneyimini ve kalitesini sizlerle buluşturuyoruz.  Modern ekipmanlar ile kepenklerinizin gerekli kontrollerini yaparak sorunlarını ortaya çıkarıyor, çözüm odaklı çalışmalar yapıyoruz. Göztepe kepenk servisi ihtiyaçlarınızda rahatlıkla bizimle iletişim kurabilir, destek alabilirsiniz.ara

Kepenk Motoru Onarımı ve Güç Kaynağı Tamiri

Kepenklerin arızaları pek çok nedenden kaynaklı olabilir. Bunun tespitini ve müdahalesini ise işin uzmanları yapmalıdır. Aksi taktirde daha büyük arızalar çıkabilir. Firmamız bu kapsamda garantili servis hizmeti sağlamaktadır. Firmamız kepenk kumandası tamiri ile kepenklerinizin kumandalarından kaynaklanan arızaları çözecek, kumanda yedekleme, tanıtma, çoğaltma, tamir gibi destekleri sağlayacaktır. Eğer kepenk sarmıyor veya salmıyor ise motorunda bir arıza vardır ve kepenk motoru onarımı, değişimi gerekecektir. Uzman ekibimiz sorunun kaynağını hızlıca bulacak gerekeni yapacaktır. Normal şartlarda kepenklerin çalışması elektrik ile sağlanır. Elektrikler kesildiği zamansa kepenk güç kaynağı devreye girer. Belli bir süre elektrik depolayan güç kaynakları sayesinde kepenklerin her zaman açılıp kapanması sağlanır. O yüzden güç kaynağınız problemsiz olarak çalışması, olası aksaklıklara karşı avantaj olacaktır.

Göztepe Otomatik Kepenk Tamiri

Göztepe otomatik kepenk tamiri alanında her türlü soruna karşı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yeterli bilgi ve deneyime sahip ekip çalışanlarımız İstanbul kepenk tamiri ile kepenklerinizin sorunsuz biçimde çalışmasını sağlayacaktır. Kepenklerinizin lamellerinde ortaya çıkan arızalarda, askılıkların yerinden çıkması durumlarında, kepenklerin yerinden çıkarak zarar görmesi durumlarında, palet eğilme, kırılma gibi problemlerinde rahatlıkla bizlerden destek alabilirsiniz. Sizlerin ve yaşam alanlarınızın güvende tutulması için ne gerekiyorsa yapacağımızdan emin olabilişiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın