Feneryolu Panjur Tamiri

Ev ve iş yerlerinde kullandığımız bazı malzeme ve sistemler ile işlemlerimizi ve hayatlarımız kolaylaştırmaya çalışmaktayız. Bu sistemlerden bir tanesi olarak karşımıza panjur sistemleri çıkmaktadır. Feneryolu panjur tamiri ile tamir ve tadilat işlemleri yapılabilen panjurlar ev ve iş yerlerinde pencerelerin dış kısımlarında tercih edilmektedir. Dışarıdan güneşin ve diğer dış etmenlerin evin içerisini olabildiğince az etkilemesi için kullanılmaktadır. Feneryolu panjur bakımı, panjurların sürekli olarak sağlam ve kullanılabilir olmasını sağlamak amacı ile uygulanmaktadır. Panjur sistemleri hem yaz aylarında hem de kış aylarında çok fazla işe yaramaktadır. Bu sebeple sürekli olarak kullanılır halde olması gereklidir. Panjur motor tamiri gibi işlemler ile bu kullanılabilirlik sağlanmaya çalışılmaktadır. Firma olarak panjur ipi değişimi ve panjur menteşe tamiri gibi çok farklı işlemler yapılabilmektedir. Panjur alıcı tamiri gibi uzmanlık ve bilgi gerektiren işlemlerde sorunsuz gerçekleştirilmektedir.

ara

Feneryolu Panjur Tamircisi

Feneryolu panjur tamircisi, panjurlarınız hangi sisteme sahip olursa olsun garantili tamir hizmeti sunmaktadır. Panjur sistemleri içerisinde klasik sistemler, elektrikli sistemler ve kumandalı sistemler bulunmaktadır. Panjur tamir fiyatları bu sistemlerin özelliklerine ve durumlarına göre değişiklik göstermektedir. Klasik sistemler içerisinde kordon ya da ip kullanılmaktadır. Kordon kullanılan panjurlar bazı durumlarda panjur kordon değişimi işlemine tabi tutulması gerekmektedir. Panjurların özellikle plastik kısımlarının üst kısımda toplandığı alana kasnak denilmekte olup bu alanda sorun olması durumunda ise panjur kasnak değişimi yapılmaktadır. Bu kasnakların iki tarafında bulunan sistemlerde panjur boru başı değişimi işlemine tabi tutulmaktadır. Panjurlar pencerelerin rahat kullanımı için makas sistemine sahip olup panjur makas değişimi işlemi Feneryolu panjurcu tarafından garantili şekilde gerçekleştirilmektedir.

Feneryolu Motorlu Panjur Tamiri

Panjur sistemleri içerisinde motorlu sistemlerde bulunmaktadır. Feneryolu motorlu panjur tamiri işlemi ile bu sistemlerin doğru şekilde çalışması sağlanmaktadır. Bu panjur sistemleri içerisinde elektrikli motor bulunmakta ve ip ile yapılan sarma sistemi bu motor ile gerçekleştirilmektedir. Feneryolu elektrikli panjur tamiri, elektrikli sistem tamiri işlemlerini de sorunsuz şekilde yapmaktadır. Otomatik panjur tamiri, sistemin kullanımını kolaylaştırmakta ve uzun süre kullanımını sağlamaktadır. Panjurlarınızın hayatınızı kolaylaştırmasını istiyorsanız tamir ve bakım işlemlerini ihmal etmeyiniz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın