Kayışdağı Panjur Tamiri

Kayışdağı panjur tamircisi olarak hizmet veren firmamız tarafından pencerelerimizin koruyucusu konumundaki panjurlarınız için her türlü tamir ve bakım yapılmaktadır. Tamir ve bakım hizmetleri manuel ya da motorlu sistemlere göre değişmektedir. Motorlu sistemler için panjur motor tamiri sistemin düzgün çalışması için gerekli olabileceği gibi panjur alıcı tamiri de otomatik sistemlerin çalışmasında gerekli olabilecek tamir uygulamalarından biri olabilmektedir. Kayışdağı panjurcu arayışınız panjur kordon değişimi gerekliliğinden kaynaklanıyorsa firmamızın uzmanlık ve kalitesinden yararlanabilirsiniz. Firmamızdan talep etmiş olduğunuz hizmetin kapsamı ölçüsünde panjur tamiri fiyatları değişmektedir. Firmamız tarafından panjurlarınızın değişik sebeplerle meydana gelen arızalarını gideriyor ve bozuk parçaları, tamir edilmesi mümkün değilse yenileri ile değiştiriyoruz. Buna ek olarak Kayışdağı panjur bakımı için de firmamıza başvurabilirsiniz.

 

ara

Panjur Tamir Uygulamaları

Panjurlar pencere üstü sistemler olduğundan dış etkenlere maruz kalmaları sebebiyle zarar görmeye açık sistemlerdir. Panjurlarda kırılma ya da bozulmanın olduğu parçalardan biri de kasnaklardır. Ağırlık kaldıran ve bu nedenle kaliteli olması şart olan kasnakların kırılması halinde panjur kasnak değişimi yapılması gerekmektedir. Kasnaklarla birlikte panjurun çalışma sistemini etkileyen boru başlarının arızalanması durumunda lameller kontrolden çıkacağı ve panjurun sağlamlığına zarar geleceği için panjur boru başı değişimi yapılmalıdır. Panjurun kilitlenmesine neden olan ve uzman bir el tarafından sisteme müdahale edilmesini gerektiren hususlardan biri de ipin kontrolünün kaybedilmesidir ve panjur ipi değişimi gerekli olmaktadır. Kayışdağı panjur tamiri yapan firmamız tarafından yaygın olarak yapılan uygulamalar arasında panjur menteşe tamiri uygulaması ve panjur makas değişimi uygulaması yer almaktadır.

Kayışdağı Motorlu Panjur Tamiri

Motorlu panjurlar kullanım kolaylığı sağlaması ve pratik olması yönüyle ilgi gören sistemler olmakla birlikte manuel panjurlarda olduğu gibi zaman zaman arızaların yaşanması söz konusu olabilmektedir. En temel problemin motorun çalışmaması olduğu sistemde böyle bir durumda panjur çalışamayacağından otomatik panjur tamiri gerekli hale gelmektedir. Kayışdağı motorlu panjur tamiri motor dışında kablolar ya da iplerle ilgili olarak da ortaya çıkabilmektedir. Elektrik akımında yetersizlik olması da Kayışdağı elektrikli panjur tamiri yapılmasını gerektiren nedenlerden birini oluşturmaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın