Kozyatağı Panjur Tamiri

Kozyatağı, yakın geçmişte gelişimini hızlandırmış, ev ve ofis yönünden son derece zengin bir semttir. Ülkemizin birçok bölgesinde olduğu gibi Kozyatağı’nda da yapıları dış dünyanın tozundan, kirinden, güneş ışığından korumak için panjur kullanılır. Özellikle yaz aylarının sıcak geçmesi dolayısıyla panjurlar güneş ışığını kırarak serinletme maliyetini düşürürler. Fakat panjurların zaman zaman tamire ve bakıma ihtiyacı olur. İşte Kozyatağı panjurcu olarak bütün ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz. Kozyatağı panjur tamircisi taleplerinizde kolaylıkla firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Panjurunuzun türü ne olursa olsun uzman Kozyatağı panjur tamiri ekibimiz hızlı destek sağlayacaktır. Firmamız en uygun panjur tamiri fiyatları ile hizmet veriyor. Üstelik sadece tamir değil, Kozyatağı panjur bakımı da yapıyoruz. Panjurlarınızın her türlü problemini ortadan kaldırarak en yüksek kalitede çalışmasını sağlıyoruz.

 

ara

Panjur Makas Değişimi ve Yedek Parçaları

Panjur sistemlerinde en sık karşılaşılan problem iplerden kaynaklanmaktadır. Eğer sorun ipin aşınmasından ise panjur ipi değişimi yapılmaktadır. İp kordona dolanıyor veya kordon ipi kavramıyor ise panjur kordon değişimi yapılmaktadır. Bazen de kasnakların hareket etmemesi gibi bir durum olur. Bu aşamada da panjur kasnak değişimi ile sorun çözülebilmektedir. Panjur makaslarının açılmamasından kaynaklı bir sorun oluşuyor ise de panjur makas değişimi gereklidir. Uzman ve tecrübeli ekibimiz panjur boru başı değişimi dahil her türlü gereksinime en uygun çözümleri üreteceklerdir. Motorlu panjurlarda en sık rastlanan ve maliyeti en yüksek parça motor arızasıdır. Firmamız uygun fiyata panjur motor tamiri desteği ile bu tarz arızaları ortadan kaldıracaktır. Panjurunuzun sıkıntısı menteşelerden kaynaklı işe panjur menteşe tamiri uygulanacak, panjurlarınızı uzun yıllar kullanmanız sağlanacaktır. Kumanda ile panjurunuz arasında bir irtibatsızlık var ise de panjur alıcı tamiri ile sorun kolayca ortadan kaldırılabilecektir.

Kozyatağı Motorlu Panjur Tamiri

Kozyatağı genelinde son yıllarda tercih edilen panjurlardan birisi otomatik panjurlardır. Firmamız donanımlı ekibi ile otomatik panjur tamiri de yapmaktadır. Kozyatağı elektrikli panjur tamiri ile elektrikli panjurlarınızın elektrik aksamı dahil her sorununa çözümler üretilecektir. Motorlu panjurlarda en sık rastlanan sıkıntılar motorlardan ve askılıklardan kaynaklanmaktadır. Kozyatağı motorlu panjur tamiri motoru panjurlarınızın her türlü arıza ve bakımlarına destek sunmaktayız.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın