Şişli Panjur Tamiri

Panjur ev ve iş yerlerimizde pencerelerin daha rahat kullanılması ve güvenlik gibi durumlarda etkili olması amacı ile uygulanmaktadır. Şişli panjurcu, panjurlarınız için tamir ve montaj hizmeti sunmaktadır. Panjurlar yaz aylarında sıcağı kesme, kış aylarında da soğuk havanın etkisi azaltmakta fayda sağlamakta olup Şişli panjur tamiri ile panjurlarınızın en iyi şekilde çalışması sağlanmaktadır. Şişli panjur tamircisi bunlara ek olarak güvenlik amaçlı olarak panjur kullanan kişiler için, panjur sorunlarını ortadan kaldırarak rahat şekilde kullanım hizmeti vermektedir.  Panjur ipi değişimi gibi kolay zannedilen ancak zor olan işlemleri için garantili hizmet sunulmaktadır. Panjur tamiri fiyatları, panjurların üretim ve kullanım özelliklerine göre değişim göstermektedir. Panjur motor tamiri gibi durumlar olmaması durumunda çok yüksek fiyatlar oluşmamaktadır.

 

ara

 

Şişli Panjur Bakımı ve Tamir Hizmeti

Şişli panjur bakımı, panjurlarınızı sürekli kullanılır halde tutmak üzere bakım ve tamir işlemi yapmaktadır. Klasik, elektrikli ve motorlu panjur sistemleri için işlem yapılabilmektedir. Klasik sistemler için panjur kordon değişimi işlemi yapılmaktadır. Panjuru toplama işlemi gören bu sistem ile birlikte panjur malzemesi kasnakta toplanmakta olup panjur kasnak değişimi de bazı durumlarda önem taşımaktadır. Bu kasnakların etrafında yer alan panjur boru başı değişimi işlemi de plastik malzemenin istenilen şekilde toplanmasında etkili olmaktadır. Panjur sisteminin pencereden uzaklaşma aşamasında kullanılmakta olan sistemler içinde panjur makas değişimi ve panjur menteşe değişimi işlemleri gerçekleştirilmektedir. Daha yeni sistemlerden olan kumandalı panjurlar için panjur alıcı değişimi bazı durumlarda gerekebilmektedir.

Şişli Motorlu Panjur Tamiri

Motorlu panjurları kullanım kolaylığı sunmakta olan ürünlerdir. El kullanmadan doğrudan elektrikli sistem ile toplama işlemi gerçekleştirilmektedir. Şişli motorlu panjur tamiri, bu tarz panjurlarda yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırmak üzere hizmet vermektedir. Otomatik sistem panjurlar için tecrübe ve bilgi gerekmektedir. Otomatik panjur tamiri işlemi için bu konuya hâkim kişiler işlem yapmalıdır. Panjurların istenilen şekilde çalışması ve elektrik sisteminde sorun yaşanmaması bu tamir ve bakım işlemleri ile mümkün olmaktadır. Şişli elektrikli panjur tamiri sayesinde ev ve iş yerinizde panjurlarınızı güvenli bir şekilde uzun yıllar kullanabileceksiniz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın