Tarabya Panjur Tamiri

Panjurlar çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kullanıldıkları alanlarda yapılarınızı tozdan, kirden, güneş ışınlarından korurlar. Fakat bakım ve tamir gereksinimleri de çok fazla rastlanan bir durumdur. Tarabya panjurcu olarak panjurlarınızla ilgili bütün gereksinimlerinizde hizmet veriyoruz. Tarabya panjur tamircisi olarak türü ve arızası fark etmeksizin çözümler üretiyoruz. Tarabya panjur tamiri için tarafımızla rahatlıkla iletişime geçebilir, yapılarınızı güven altına alabilirsiniz. Üstelik firmamız bölgenin en uygun panjur tamiri fiyatları ile hizmet vermekte, kaliteyi daha ucuza ayaklarınıza getirmektedir. Firmamız panjurlarınızın düzenli bakımını da yapmaktadır. Tarabya panjur bakımı sayesinde panjurlarınızın kullanım ömrünü uzatabilir, olası arızaları daha aza indirebilirsiniz. Panjur boru başı değişimi dahil bütün ihtiyaçlarınızda destek alabilirsiniz.

 

 

ara

 

Panjur İpi Değişimi ve Alıcı Tamiri Hizmetleri

Panjurlarda en sık karşılaşılan arızalardan birisi kasnak içerisine sıkışan iplerden kaynaklanmaktadır ve panjur kasnak değişimi sayesinde bu problemler ortadan kaldırılabilmektedir. Panjur kordon değişimi sayesinde aşınmış iplerin panjuru çalışamaz hale getiresinin önüne geçilmekte, panjurların gerekli hareketi yapabilmesine imkan tanınmaktadır. Panjur ipi değişimi sayesinde aşınmış ve sıkışmış panjur ipleri tamir edilebilmekte, iplerden kaynaklı arızaların önüne geçilmektedir. Usta ekibimiz panjurlarınızın tamburlarının kırılmasında, kasnaklarının kırılmasında, panjur menteşe değişimi ihtiyaçlarında profesyonel çözümler sunmakta, sıkıntıları kısa sürede gidermektedir. Aynı şekilde motorlu panjurlarınızda da sıkıntılar kolaylıkla tespit edilmekte, eğer sıkıntı motorda ise panjur motor tamiri ile kısa sürede çalışır hale getirilmektedir. Eğer sıkıntı panjurun alıcısından kaynaklı ise kumanda kontrolü ile beraber panjur alıcı tamiri yapılmaktadır. Uzman ekibimiz klasik veya motorlu panjurlarınızın panjur makas değişimi dahil bütün gereklerini yapabilmektedir.

Tarabya Motorlu Panjur Tamiri

Firmamız otomatik panjur tamiri dahil bütün panjur çeşitlerinin tamirinde ve bakımında uzman desteği sağlamaktadır. Tarabya motorlu panjur tamiri kapsamında motorlu panjurlarınızın motorlarından, alıcılarından, kumandalarından ve diğer aksamlarından kaynaklanan problemlere çözümler üretilmektedir. Tarabya elektrikli panjur tamiri dahilinde panjurlarınızın elektrik aksamında ortaya çıkan, yalıtımında ortaya çıkan arızaları tamir edilmektedir. Her türlü panjur bakım ve onarımında uzmanlaşmış ekibimiz panjurlarınızın sorunlarına kısa sürede çözümler sunmakta, hızlı ve sağlıklı biçimde halletmektedir.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın