Teşvikiye Panjur Tamiri

Panjurlar ülkemizde birçok evde, iş yerinde, ofiste kullanılan ürünlerdir. Daha çok korumalık olarak tercih edilirler ve pencerelerde, kapılarda, cam balkonlarda dış yüzeye monte edilerek koruma sağlarlar. Teşvikiye panjurcu olarak panjurlarınızın her türlü bakım ve tamir işlerinde hizmet veriyoruz. Teşvikiye panjur tamiri alanında yıların deneyimi ve birikimini sizlere sunuyoruz. Teşvikiye panjur tamircisi ihtiyaçlarınızda bizimle rahatlıkla iletişime geçerek panjurlarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Bölgenin en uygun panjur tamiri fiyatları ile sahip olacağınız hizmetlerde kaliteli işçiliğin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Firmamız panjur boru başı değişimi dahil her arızanın tespitini kolaylıkla yapacak ve hızlı çözümler üretecektir. Ayrıca Teşvikiye panjur bakımı desteği de sunuyoruz. Düzenli bakım hizmetimizden yararlanarak panjurlarınızdan daha iyi verim alabilir, kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

 

ara

Her Model Panjur Tamiri ve Panjur İpi Değişimi

Panjurlar yaşam alanlarımızda fazlaca kullanılan ürünlerdir. Bu yüzden zaman zaman arıza yapmaları olasıdır. Açık alanda bulunmaları da bunu tetikleyen bir nedendir. Uzman ekibimiz panjurlarınızın problemlerine en doğru müdahaleleri yapacaklardır. Eğer sıkıntı ipten kaynaklanıyor ise panjur ipi değişimi ile giderilebilir. Kasnaklar ip tutmuyor ve hareket etmiyor ise panjur kasnak değişimi yapılacaktır. Bazen de makaslarda problem olur. Bu durumda da panjur makas değişimi uygulanacaktır. Menteşelerde bir problem var ve panjurunuzun hareketi kısıtlı ise panjur menteşe tamiri ile sıkıntı giderilecektir. Ekibimiz panjur kordon değişimi dahil her türlü arızaya acil müdahale edeceklerdir. Motorlu panjurlarda en sık rastlanan sıkıntı motor arızasıdır ve garantili panjur motor tamiri ile bu problemi kolayca ortadan kaldırabiliriz. Eğer sıkıntı alıcıdan kaynaklanıyor, kumanda sinyaline tepki vermiyorsa panjur alıcı tamiri ile bu sorunu tamir edebiliriz.

Teşvikiye Motorlu Panjur Tamiri

Her zaman %100 müşteri memnuniyeti ile hareket eden firmamız Teşvikiye motorlu panjur tamiri konusunda da son derece yetkindir. Gerek motordan gerekse diğer akşamlardan kaynaklanan arızalara hızlıca çözüm üretebiliriz. Teşvikiye elektrikli panjur tamiri ile elektrikli panjurlarınızın elektrik aksamından kaynaklanan arızalar dahil her sıkıntısına müdahale edebiliriz. Otomatik panjur tamiri hizmetlerimizle herhangi bir nedenle çalışmayan, sesli çalışan panjurlarınızı tamir edebiliyoruz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın