Ulus Panjur Tamiri

Sektörde uzun yıllardan beri farklı sistemlere sahip çeşitli teknolojilerle kullanılmakta olan panjur sistemleri konusunda deneyimli bir firma olarak Ulus panjur tamiri hizmetlerimizi ilk günkü özeninde olduğu gibi sürdürmeye devam ediyoruz. Her müşterimizin piyasada bulabileceği en uygun panjur tamiri fiyatları ile onlara ulaşmaya gayret ederek Ulus panjurcu hizmetlerimizden yararlanmasını sağlıyoruz. Evlerin dış cepheleri, pencereler ve camların temizliği için son derece önemli bir işleve sahip olan panjurların işlevsiz kaldığı durumlarda ortaya çıkabilecek sorunların önüne Ulus panjur tamircisi olarak sorunun en başında öne geçiyoruz. Sahip olduğumuz deneyim ve birikimler sayesinde gerekli görüldüğü durumlarda panjur ipi değişimi gerçekleştirebiliyor ve panjur kordon değişimi için gerekli yedek parça hizmetini de verebiliyoruz.

 

ara

Elektrikli ve Manuel Panjurlar için Servis Desteği

Genellikle çok basit bir çalışma mekanizmasına sahip olan panjurlarda Ulus panjur bakımı yapmanın çok kolay olduğu düşünülmektedir. Ancak söz konusu panjurların manuel ya da elektrikli olmasına bağlı olmaksızın panjur makas değişimi veya panjur kasnak değişimi gibi ustalık gerektiren çözümlerle servis desteği alması söz konusu olduğunda firmamızın tüm personelinin sahip olduğu uzmanlığıyla birlikte en iyi müdahaleleri gerçekleştiriyoruz. Panjurların iplerinin bozulmasından panjur boru başı değişimi işlemlerine, panjurların tamburlarının kırılmasından panjur menteşe tamiri işlemine kadar her noktada servis desteğini veriyoruz. Özellikle yeni panjur sistemlerinde sıklıkla ortaya çıkan sorunlar için panjur motor tamiri işlemlerini yapıp sistemin diğer tarafından kaynaklanabilecek sorunlar için de panjur alıcı tamiri işlemini yapıyoruz.

Ulus Motorlu Panjur Tamiri

Panjurların uzaktan yönetilebilen sistemlerle rahatlıkla kullanılarak yönetilmesini sağlayan elektrikli panjurlar çok kolay bir kullanım sağlıyor olsa da arıza çıkardığında ortaya çıkardığı problemler kolaylıkla giderilmeyen sorunlar olmaktadır. Bu tür panjurları kullanmakta olan kullanıcıların tek başlarına çözüm üretmesi mümkün olmadığı için bu alanda kendini geliştiren bir firma olarak Ulus motorlu panjur tamiri alanında da müdahalelerde bulunuyoruz. Sürekli kendini yeni sistemler ve cihazlar konusunda geliştiren bir firma olarak otomatik panjur tamiri işlemlerini tüm gelişmiş cihazlarda ortaya koyabiliyoruz. Tüm bu bilgi ve birikimimiz sayesinde profesyonel bir şekilde Ulus elektrikli panjur tamiri için müdahalede bulunuyoruz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın