Zekeriyaköy Panjur Tamiri

Günümüzde teknolojik kumanda ve motor sistemleri ile beraber üretilmekte olan panjurlar oldukça konforlu olan dekoratif unsurlardır. Fakat kullanımla beraber zaman içerisinde arızalanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Zekeriyaköy panjur tamiri yapmakta olan teknik servisimiz oldukça kaliteli bir kadro ile hizmet sunmaktadır. Ayrıca firmamız tarafından belirlenmiş olan panjur tamiri fiyatları her bütçeye hitap etmektedir. Bu şekilde Zekeriyaköy panjurcu arayışında bulunan müşterilerimize çok hızlı bir şekilde hizmet sunmaktayız. Zekeriyaköy panjur tamircisi uygulamalarımız arasında modern çözümler yer almaktadır. Bu çözümlerden birisi olan panjur ipi değişimi noktasında farklı renk alternatiflerini devreye sokmaktayız. Ayrıca panjur kordon değişimi için yine firmamızla iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

 

ara

En Kaliteli Zekeriyaköy Panjur Bakımı Çözümleri

Zekeriyaköy semtinde bulunmakta olan bütün müşterilerimiz için panjur tamiri hizmetini telefon vasıtasıyla sunabilmekteyiz. Zekeriyaköy panjur bakımı uygulamalarımızda panjurların ömrünü uzatmaktayız. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetler arasında panjur makas değişimi bulunmaktadır. Hareket sistemleri ile entegre edilmiş olduğu panjur kasnak değişimi için yine teknik kadromuz hızlı bir şekilde çözümler üretebilmektedir. Ayrıca panjur boru başı değişimi uygulamalarında da orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Panjur menteşe tamiri sırasında hem menteşeler hem de panjur bakımdan geçirilmektedir. Özel uygulamalarımızdan olan panjur motoru tamiri için elektronik teknik ekibimiz devreye girmektedir. Bu açıdan panjur alıcı tamiri de yine aynı kadro tarafından hızlı bir şekilde yerine getirilmektedir.

Zekeriyaköy Motorlu Panjur Tamiri

Son derece deneyimli bir kadro ile birlikte motorlu olan panjurlarınızın tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Zekeriyaköy motorlu panjur tamiri çözümlerinde motor kısmında oluşabilen bütün arızalar gözden detaylı bir şekilde geçirilmektedir. Otomatik panjur tamiri oldukça hassasiyet gerektiren işlemler bütünüdür. Tamirat ile beraber tekrar panjurlar çalışır hale getirilmektedir. Zekeriyaköy elektrikli panjur tamiri çözümlerinde panjura ait olan bütün sistemler gözden geçirilmekte motor ve alıcı kısımları denetlenmektedir. Bu şekilde motorda veya alıcıda problemler yaşandığında tamirat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Eğer parça değişimi gerekiyorsa faturalı ve orijinal yedek parça ile beraber müdahalede bulunulmaktadır. Tüm uygulamalarda Zekeriyaköy halkına oldukça ekonomik fiyat portföyü ile beraber kaliteli uygulamalarla hitap edilmektedir.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın