Başıbüyük Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri

Başıbüyük Pimapen Tamiri

Evlerimizin güneş ve hava kaynağı olan pencerelerimizden daha yüksek verim elde edebilmeniz için firmamız Başıbüyük pimapen tamiri hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet kapsamında aklınıza gelebilecek birçok faaliyeti yürüten firmamızın çalışmaları hakkında yazımızda ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

ara
Pencere İzolasyonu
Kış günlerine girmek üzere olduğumuz şu günlerde en önemli husus izolasyon olmaktadır. Zira en çok soğuk hava pencerelerden girmektedir. Sizler de pimapen pencere izolasyonu yaptırarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Firmamızın deneyimli personelleri ile bu işlemleri başarılı bir şekilde yaptığını da sizlere belirtmek isteriz.

Bakım ve Onarım
Uzunca yıllar kullanılan pimapen pencerelerde birtakım hasarlar oluşabilmektedir. Bu hasarlar neticesinde ise pencerenin açılıp kapanmasında zorluklar oluşmaktadır. İşte bunu ortadan kaldırabilmek için firmamız sizlere bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır. Üstelik bu işlemler sırasında eğer yedek parçaya da ihtiyaç duyulursa firmamız en kaliteli parçalar ile değişim yapmaktadır. Böylelikle pencerenin kullanım ömrü de uzamaktadır.

Sürgülü Kapı Tamiri
Firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden bir diğeri de sürgülü kapı tamiri olmaktadır. Bu hizmet sayesinde artık sürgülü kapılarınızda olan her türlü arıza giderilecektir. Örnek olarak verecek olursak kapı kolları, sürgü rayları, açılıp kapanmasındaki problemler vb. hizmetimiz sayesinde ortadan kaldırılacaktır.

Emniyet Kilidi
Eğer evinizde küçük çocuklarınız var ise onları pencerelerden uzak tutmak hayli zor oalcaktır. Bu son derece tehlikeli olan pencere kenarlarında oynamalarını da engelleyemeyeceğinize göre yapmanız gereken kilit sistemlerine başvurmak olacaktır. işte firmamız çocuk kilidi hizmeti sunarak sizleri büyük bir dertten kurtarmaktadır. Sizler de artık çocuğunuzun arkasından koşturmak zorunda kalmayacaksınız.

Firmamız ayrıca sadece çocuklara karşı değil aynı zamanda hırsızlara karşı da tedbir almanızı sağlamaktadır. Bu kapsamda pimapen hırsız kilidi hizmeti sunan firmamız sizlerin güvenli bir şekilde uyumanıza da katkıda bulunmaktadır.
Sizler de yukarıda saydığımız ve daha sayamadığımız nice hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir ve ihtiyaçlarınızı bildirebilirsiniz. Firmamızın deneyimli personelleri ve ustaları en kısa süre içerisinde gerekli teçhizat ile birlikte sizlere ulaşacaklardır. Böylelikle sorununuz da biran önce çözüme kavuşturulmuş olacaktır.

Pimapen tamiri işlemlerinde uzman olduğumuz markalar ise, winsa – fıratpen – pimapen – adopen – egepen – pakpen – kompen – erpen ve diğer piyasadaki tüm markalara bakım, tamir, onarım yapabilmekteyiz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın