İstinye Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri

İstinye Pimapen Tamiri

Mekânlarda bulunan pimapenleri sadece soğuktan koruyan ve ısı ve ses yalıtımı sağlayan araçlar olarak görmek oldukça yanlıştır. Çünkü onlar aynı zamdan bizlerin güvenliğine yardımcı olan unsurların başında gelmektedir. Bunu sebebi hırsızların en zayıf gördükleri noktalar kapı ve pencerelerdir. Bundan dolayı gerekli önlemler alınmazsa hırsızların ekmeğine yağ sürülmüş olmaktadır. Bundan dolayı İstinye pimapen tamiri hizmeti sunan firmamız evlerinizin güvenliğini arttırmak için pvc emniyet kilidi ve pimapen hırsız kilidi sistemini uygulamaktayız. Bu sayede evleriniz artık daha güvenli bir hal almış olacaktır.

ara

Pimapen Hırsız Kilidi
Pimapen hırsız kilidi sayesinde artık evleriniz eskisine göre çok daha güvenli bir hal alacaktır. Pimapen tamiri ve onarımı sırasında istediğiniz takdirde tüm camlarınıza birinci sınıf bu sistemi en kısa sürede ve en seri bir şekilde takabilmekteyiz.
İstinye pimapen tamiri hizmeti veren firmamızın pencere hırsız kilidi hizmeti sağladığı hizmetlerden sadece biridir. Bunun yanında conta değişimi, pencere izolasyonu, pencere kilit değişimi ve tamiri, pimapen pencere ve cam değişimi, ısıcam değişimi, pimapen kanat ayarı, sürgülü pimapen kapı tamiri, pimapen vasistas tamiri ve değişimi, pencere fitili, pimapen tamir, bakım ve onarım hizmetleri de profesyonel bir şekilde ve en hesaplı olarak yapılmaktadır. Yaptığımız tüm tamir, bakım, onarım ve hizmetlerde firmamızın tam güvencesi altında yapılmaktadır. Herhangi bir sorun olduğu zaman ekiplerimiz en hızlı şekilde müdahale edip garanti sistemini devreye sokacaktır.
Pimapen Hırsız Kilidi Nasıl Monte Edilir?
Öncelikle pencere emniyet kilitleri takacağınız yeri belirleyin. Genellikle daha sağlam olması için pencerenin ortasına doğru monte edilir. Pencere emniyet kilidini pencerenin kasa kısmına yerleştirin ve kalemle vida deliklerini işaretleyin. Eğer akıllı vida ile montaj yapacaksanız bu adıma gerek kalmayacaktır.
Eğer pencere ve kasa arasındaki fark fazla ise paketten çıkan plastik yükselticiyi emniyet kilidinin altına yerleştirin. Emniyet kilidini sabitlemek için iki vidayı da matkap ya da tornavida yardımıyla sıkın. Akıllı vidanız yoksa önce vida için delik açmanız gerekecek. Vidaları sıktıktan sonra vida kapaklarını takın. Pimapen hırsız kilidi monte etme bu şekilde yapılmaktadır.

Pimapen tamiri işlemlerinde uzman olduğumuz markalar ise, winsa – fıratpen – pimapen – adopen – egepen – pakpen – kompen – erpen ve diğer piyasadaki tüm markalara bakım, tamir, onarım yapabilmekteyiz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın