Kilyos Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri

Kilyos Pimapen Tamiri

İstanbul’un gözdelerinden Kilyos pimapen tamiri için size tam zamanlı olarak hizmet sunmaktayız. Preofesyonel ustalarımız sayesinde nitelikli hizmetler almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Pimapenleriniz ile ilgili olarak karşılaştığınız pek çok sorun için hizmet sunmaktayız.

 

ara

Hizmetlerimiz

Firmamız pimapen ve pimapen tamiri hakkında uzun zamandır hizmet sunmaktadır. Bu durum hizmet çeşitliliğimizi arttırmıştır. Pvc pencereler, pimapen tamiri, ısıcam değişimi, menteşe değişimi, kapı ve pencere kolu değişim ve tamiri gibi pek çok tamir hizmeti sunulmaktadır. ayrıca camlarınızı çift açılır sistemler haline dönüştürmek de hizmetlerimiz arasındadır. Yalnızca birkaç aksesuar kullanımı ile kısa sürede camlarınızı çift açılır hale getirmekteyiz.
Modern hayatın olmazsa olmazlarından olan volksvagen kapı ve pencereler de tamir edilmektedir. Sürgülü olarak açılan bu eşyaların sürgülü zaman içinde bozulabilir ya da dışarıda kolu olmadığı için mahsur kalmalar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda bizden yardım alabilirsiniz.

Yedek Parça Değişimi

Pimapenler kullanım ömrü oldukça uzun olan dayanıklı ürünlerdir. Bu kadar uzun süre kullanılan ürünlerde arıza olması da tabi ki normaldir. Kilyos pimapen tamircisi olarak faaliyet gösteren firmamız ile bu arızalar kolayca tamir edilir. Ancak bazen arızanın sebebi aşınan, kırılan ya da kaybolan parçalar olabilir.  Bu durumlarda tamir yapabilmek için yedek parçalar gereklidir. Sizin için aynı kalitede ve aynı işleve sahip olan parçalar firmamızca temin edilecektir.
Bu parçalar sağlandıktan sonra gerekli olan tamir yapılarak pimapeninizin sağlamlığı kontrol edilecektir. Artık ürünlerinizi güvenle kullanabilirsiniz.

Cam Tamiri

Firmamız tarafından ısıcam değişimi ya da cam tamiri gibi hizmetler de verilmektedir. Kilyos camcı arıyorsanız yine firmamızdan destek alabilirsiniz. Normal camlarınızın ısıcamlarla değiştirilmesi ya da kırılan ısıcamların değişimi firmamız tarafından yapılmaktadır. bu sayede ses yalıtımı, ısı yalıtımı güvenlik gibi konularda büyük avantaj yakalarsınız.

Her Zaman Hizmet

Firmamız tarafından 7/24 hizmet politikası benimsenmiştir. Bu sayede acil durumlarda zaman, mekan gözetmeksizin bize ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız iletişim  numaramız ile bize ulaşmak. Daha sonraki süreç firmamız tarafından kontrol edilecektir. Böylece hemen işinizi halledebilecek ve hayat kaliteniz düşmeyecektir.

Pimapen tamiri işlemlerinde uzman olduğumuz markalar ise, winsa – fıratpen – pimapen – adopen – egepen – pakpen – kompen – erpen ve diğer piyasadaki tüm markalara bakım, tamir, onarım yapabilmekteyiz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın