Levent Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri

Levent Pimapen Tamiri

Levent İstanbul’un gözbebeği semtlerinden bir tanesidir. Bizde bu göz bebeği semtte Levent pimapen tamiri sağlayan firmamız ile her türlü pimapen tamir, bakım ve onarım hizmetini bu gözde semte yakışır kalitede ve profesyonellikte gerçekleştirmekteyiz. Özellikle bu semtte oluşan yeni yapılaşma ile beraber pimapen ile ilgili birçok hizmete olan talepte artmıştır. Sadece bakım onarım değil cam ve ısı sistemleri de dâhil birçok hizmeti sizlere sıfır hata ve en uygun şartlarda sunmaktayız.

ara

Pimapen Genel Bakım ve Onarım Hizmetleri
Pimapen genel bakım ve onarım hizmeti ile sorunla karşılaşılmanda müdahale edildiği için daha sonraları sürpriz sorunlarla karşılaşma riskini oldukça azalmaktadır. Bu sayede 4 mevsim evinizde güvenli ve sorunsuz bir şekilde oturabilmektesiniz.
Levent pimapen tamiri hizmeti veren firmamızın genel bakım ve onarım hizmeti kapsamı şu şekildedir; Tüm pencere ve kapı kanat ayarları, mekanizma ve kilit karşılık ayarları, tüm pimapenlerinizin yazlık ve ya kışlık ayarları yapılmaktadır. Ayrıca ses giriş önleme, kilit mekanizma yağlama ve pas önleyici bakımı, iç ve dış İzolasyonları,  conta bakımları, cam takoz ayarları, su tahliye bakımları olarak sıralanmaktadır.
Yukarıdaki bakım ve onarım işlemleri yapılarak artık soğuk hava, su ve seslere karşı pimapeniniz kışa daha hazır hale gelecektir ve sağlık ve parasal anlamda çok daha rahat bir kış geçirmiş olacaksınız. Hem cüzdanının hem de kafanız rahat bir şekilde kışınız geçmiş olacaktır.
Pimapen Vasistas Tamiri Hizmeti
Tüm pvc, plastik pencere markalarına üstten açılım mekanizması ekliyoruz. Sadece düz yana açılan pimapen pencerelerinizin kilit ve menteşe sistemlerini değiştirerek yerinde üstten açılımlı hale getiriyoruz.
Burada yapmanız gereken nokta ise çift açılım sistem seklinde yapılacak olan pencerenizin açılan kanadını en ve boyunu tam bir şekilde ölçerek ya da ekiplerimiz tarafından ölçüm işlemi yapılarak hizmet gerçekleştirilmektedir. Ekiplerimiz ölçülerinize göre çift açılım özellikli aksesuarları yanında getirerek yerinde sadece 1 saat içinde pencereyi üstten açılan hale çevirmektedir. Yapılan tüm işlemlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır. Ayrıca vasistas tamir hizmeti ekiplerimiz tarafından garantili ve sorunsuz şekilde yapılmaktadır.

Pimapen tamiri işlemlerinde uzman olduğumuz markalar ise, winsa – fıratpen – pimapen – adopen – egepen – pakpen – kompen – erpen ve diğer piyasadaki tüm markalara bakım, tamir, onarım yapabilmekteyiz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın