Pendik Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri

Pendik Pimapen Tamiri

Pendik’te ikamet eden vatandaşlarımız artık Pendik pimapen tamiri hizmetimiz sayesinde evlerinde ve ofislerinde yer alan kapı ve pencerelerini tamir ettirebilecekler. Üstelik bunları son derece uygun fiyatlar ile yaptırabilecek vatandaşlarımız kaliteli hizmetlerimiz sayesinde yıllar boyunca yeniden aynı sorunlar ile karşılaşmamanın da mutluluğunu yaşayacaklardır. Sizler de yazımız sayesinde bu hizmetlerimizin neler olduğu hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz.

ara
Kapı ve Pencere Tamiri
Firmamız pimapen olan tüm kapı ve pencerelerin bakım ve tamir işlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda parça değişimi yapılması gereken durumlarda da orijinal parça kullanılarak tamir ve bakım işlemleri daha sağlam bir şekilde sonuçlandırılmaktadır. Bu kapsamda uzunca yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşanmaması da bu şeklide garanti altına alınmış olmaktadır.
Tamir hizmetlerimiz kapsamında kapı ve pencere kolları, menteşeler, vasistaslar, kanatlar ve contalar yer almaktadır. Bu parçaların tamiri ve bakımı personellerimiz tarafından itina ile gerçekleştirilmektedir.

Emniyet Kilidi
Firmamız evinde küçük çocuğu olanlar için emniyet kilidi hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede çocuklarınızın pencere veya kapı kolunu tutarak açmaları mümkün olmayacaktır. Özellikle yüksek katlarda ikamet eden müşterilerimizin bu hususa son derece önem göstermesi gerekmektedir. Ayrıca firmamız hırsız kilidi yaparak evinizi veya ofisinizi de daha güvenli bir yer haline getirmektedir. Bu kapsamda çirkin görünüme sahip olan korkulukları kullanmanıza da gerek kalmayacaktır.

Cam Değişimi
Firmamızın sunmuş olduğu önemli hizmetler arasında da cam değişimi yer almaktadır. Bu hizmetimiz sayesinde kırık veya çatlak olan camların değişimi de kısa süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bu cam değişimi hizmetimiz kapsamında ısıcam değişiminin de olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz.

Pencere İzolasyonu
Özellikle soğuk havalarda en çok ısı kaybı yaşanan yerler pencereler olmaktadır. İşte bu kaybı en aza indirmek hatta sıfıra düşürmek için firmamız pencere izolasyonu da yapmaktadır. Eğer sizler de bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pendik pimapen firması olarak personellerimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Böylelikle en kaliteli hizmeti en uygun fiyata temin etmeniz de mümkün olacaktır.

Pimapen tamiri işlemlerinde uzman olduğumuz markalar ise, winsa – fıratpen – pimapen – adopen – egepen – pakpen – kompen – erpen ve diğer piyasadaki tüm markalara bakım, tamir, onarım yapabilmekteyiz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın