Ünalan Pimapen Tamiri

Pimapen Tamiri

Ünalan Pimapen Tamiri

Üsküdar Ünalan pimapen tamiri ile pvc kapı ve pencereleriniz ilk günkü gibi sağlam olacaktır. Doğrama pencerelerden pvc pencerelere geçilmesi ile pencereler ısı yalıtımında çok daha büyük öneme sahip oldu.

ara

Isıcam Değişimi

Isıcamlar en basit haliyle çift cam sistemleridir. Ancak özellikleri sadece bununla sınırlı değildir.  Isıcamlar sayesinde dayanıklılık, ısı yalıtımı, güneşten korunma ve güvenlik gibi hususlar tek camlarda birleştirildi. Eğer ki camlarınızda bu durumlardan biri eksikse bizden destek alarak ısıcam değişimi yaptırabilirsiniz.
Isıcamınız artık eskisi kadar etkili değilse, bu özellikleri azalmışsa kullanım ömrünün sonuna gelmiş olabilir. Bu durumda menteşe değişimine gerek olmaksızın ısıcamları değiştirerek daha ekonomik fiyata yepyeni camlara sahip olabilirsiniz. Ünalan ısıcam değişimi firmamız tarafından uzun süredir yapılan bir iştir. Tam ölçülü olarak üretilen ısıcamlar ile camlarınız kolay ve ustaca değiştirilir.

Cam Tamiri

Pvc kapı ve pencerelerde çift cam sistemleri kullanılmaktadır. Bu camların en büyük özelliği oldukça dayanıklı olmaları olduğu için ısıcamların kırıldığına pek şahit olmayız. Ancak bazı olağanüstü durumlarda camlar kırılabilir. Genellikle bazı sert cisimlerin çarpması ya da camların düşürülmesi gibi hallerde kırılmaktadır. Bu gibi durumlarda Ünalan cam kesimi için firmamızı arayarak destek alabilirsiniz.
Cam değişimi için adresinize gelerek ölçüler alınır ve buna göre cam kesimi hazırlanır. İstediğiniz kalitede cam takılması mümkündür. Ancak ısıcamlardan vazgeçilmemesi önerilir.

Profesyonel Hizmet

Firmamız uzun yıllardır Üsküdar’ın her semtine, her mahallesine hizmet sunmaktadır. Yalnızca Üsküdar değil daha pek o yer hizmet kapsamımıza girmektedir. Sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde her geçen gün hizmet kalitesini arttırarak kendimizi geliştirmekteyiz.
Pimapen ve pimapenlerle ilgili aklınıza gelebilecek her konuda itina ile hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır bizimle çalışan ustalarımız işinin ehli, bilgi ve deneyim sahibi kişilerdir. Bu sayede tüm tamirat işleri profesyonelce eyerine getirilmektedir.
Pimapenlerinizde oluşabilecek kapı kolu veya pencere kolu tamiri, kilit değişimi, çocuk kilidi, hırsız kilidi takılması, menteşe değişimi, cam değişimi, pimapen yedek parça temini, çift cam açılım sistemleri ve çok daha fazla hizmet sizler için sunulmaktadır.

 

Pimapen tamiri işlemlerinde uzman olduğumuz markalar ise, winsa – fıratpen – pimapen – adopen – egepen – pakpen – kompen – erpen ve diğer piyasadaki tüm markalara bakım, tamir, onarım yapabilmekteyiz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın