Göztepe Sineklik

Sıcak ve bunaltıcı havalarda cam ve kapıları rahat açıp, serinleyebilmeniz için sunmuş olduğumuz Göztepe sineklik hizmetlerimizde, günümüz teknolojisi ile birlikte üretilmiş olan sağlam ve kaliteli malzemeler yer almaktadır. Akla gelebilecek olan her türlü yapı çeşitleri için özel olarak tasarlanmakta ve üretilmekte olan Göztepe sineklik fiyatları üretim aşamasında kullanılan malzeme ve yapıların boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Yapılarda kapı, pencere ve cam sistemlerine sinek, aynı zamanda da böceklerin girmesini engellemek amaçlı yapmış olduğumuz Göztepe sineklik modelleri hizmetimizde, müşteri memnuniyeti dikkate alınmakta ve montaj işlemlerinde pek çok farklı sineklik çeşitleri yer almaktadır. Sineklerin ev ve binalara en çok pencerelerden girmekte ve bu durumun engellenmesi için pencere sineklik sistemlerine yer vermekteyiz.

ara

Kapı Sineklik
Genel olarak sürgülü çeşitleri ile tercih edilmekte olan kapı sineklik modelleri için özel fabrika alanlarımızda üretim ve montaj işlemleri sağlanmaktadır. Hepimiz için can sıkıcı durumlardan olan sinek ısırmalarının önüne geçmek adına, son yıllarda kullanılmaya başlanmış olan sineklik malzemeleri, yapıların içine sinek ve haşere gruplarının girmesini önlemek amaçlı ortaya çıkarılmıştır. Bahsedilen hizmetlerimizde, deneyimli çalışan kadromuz ile tasarımlar yapılır ve müşterilerin istediği özelliklere göre tasarlanabilmektedir. Bahsi geçen sinekleri çeşitlerinden bazıları ise şu şekilde yer almaktadır;
Cam Sineklik
Pimapen Sineklik
Plise (pileli, akordiyon) Sineklik
Stor Sineklik
Menteşeli Sineklik
Her Türlü Yapıya Uygun Olarak Üretilen Sürgülü Sineklik Modelleri
Yer kaplamaz özelliği ile üretilmekte olan sürgülü sineklik malzemeleri, günümüzde inşa edilen her türlü yapılar için güvenli ve sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir. Kapı, cam ve pencere sistemleri için kullanılan sineklik ürünleri, kullanılacak olan alanların boyut ve genişliklerine göre özel olarak üretilmektedir. Verilen siparişler doğrultusunda ölçü alan montaj ekibimiz, daha sonra imalatını fabrika ortamlarımızda gerçekleştirdiğimiz sinekliklerin montajını en kısa süre içerisinde sağlamaktadır. Bahsedilmekte olan ürünlerin, kullanıldığı alan ve yapıların daha görünmesini sağlaması amacı ile tercih edilen sineklik tülü çeşitli malzemeler kullanılarak elde edilmektedir. Piyasa üzerinde en uygun fiyatlar üzerinden satışa sunulan sineklik malzemelerimize, site adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın