İstinye Sineklik

Özellikle cam ve kapıları sıklıkla açmak zorunda kaldığımız sıcak yaz aylarında en fazla rahatsızlık verici konulardan biri sinekler ile haşere ve böceklerin yaşam alanımıza toplanmasıdır. Özellikle sivrisinekler ısırdığında kaşınmaya sebep olması, vızıltısıyla uyutmaması ve taşıdığı mikroplar nedeniyle hastalık kaynağı olması sebebiyle yaşam alanlarından uzak tutulması önem taşıyan canlılardır. Sinek ve diğer haşerelere karşı koruma sağlamak amacıyla kullanılan en uygun fiyatlı yöntemlerden biri sineklik tülü kullanılmasıdır. Kapı ya da cam sineklik şeklinde yapılabilen sineklik uygulamaları çevreye zararı olmayan yöntemlerdir. İstinye sineklik yapan firmalar arasında önde gelen firmamız tarafından yapılan uygulamalar maliyet avantajı ve ürünlerin bakımının kolaylığı nedeniyle tercih edilmektedir.

ara

İstinye Sineklik Modelleri
Uzun süre deformasyona uğramaması nedeniyle yaygın olarak kullanılan sineklik çeşitleri sinekle mücadele etmede kullanılan diğer yöntemlerle kıyaslandığında maliyet açısından oldukça avantajlıdır. İstinye sineklik fiyatları değerlendirildiğinde ilk montaj için katlanılacak uygun maliyet dışında bakım için ilave masraflar gerekmemesi nedeniyle sineklik takılması oldukça ekonomik bir yöntemdir. İstinye’de hizmet vermekte olan firmamız tarafından sunulan istinye sineklik modelleri mutfak, yatak odası ya da çocuk odası gibi niteliği gereği her ürünün kullanılmasının mümkün olmadığı alanlarda dahi güvenli ve sağlıklı bir kullanım olanağı vermesi nedeniyle öne çıkmaktadır. Uygulamanın kapı sineklik şeklinde yapılması mümkün olduğu gibi pencere sineklik şeklinde de yapılması mümkündür. Bu nedenle oda, banyo ya da wc gibi her alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Pimapen sineklik sayesinde her mevsimde kapı ve pencereler sineklerin gireceği endişesi taşınmadan açılabilmektedir.
Stor Sineklik mi Kullanılmalı Sürgülü Sineklik mi?
Kullanılacağı alana ve çalışma şekline bağlı olarak farklı modellerde sineklik yaptırılması mümkündür. Camlar için stor sineklik yatay ya da dikey biçimde yaygın olarak kullanılmaktadır. Fransız balkonlar, cam balkonlar ve balkon kapılarında ise plise (pileli, akordiyon) sineklik modelleri daha fazla tercih edilmektedir. Rulmanlar üzerinde çalışan sürgülü sineklik modelleri PVC az yer kaplaması ve kullanım kolaylığı nedeniyle ilgi görmektedir. Temizlenmesinin kolay olmasını istiyorsanız ve kullanım kolaylığını da dikkate alıyorsanız menteşeli sineklik çeşitlerimiz ideal modellerdir.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın