Kısıklı Sineklik

Ev ve işyerlerinde havalandırma ihtiyacının kaçınılmaz olması dolayısıyla cam ve balkon kapılarının açık tutulması sivrisinekler başta olmak üzere farklı haşerelerin bu alanlara girişine davetiye çıkarmaktadır. Buna karşın sinek ve diğer haşereler hem rahatsız etmesi hem de hastalıklara sebebiyet vermesi nedeniyle yaşam alanlarından uzaklaştırılmak istenen canlılardır. Firmamız tarafından haşere ve sineklere karşı sizi ve sevdiklerinizi koruyacak sineklik çeşitleri üretim ve montajı yapılmaktadır. Firmamızın müşterilerine sunduğu Kısıklı sineklik modelleri gerek yürüyen gerekse uçan haşerelere karşı koruma sağlamaktadır. Uygulama alanının özelliğine göre farklı model ve malzemeler kullanılmakta olup, bu etmenlere bağlı olarak Kısıklı sineklik fiyatları değişiklik göstermektedir. Farklı renklerde imal edilmesi ve dekorasyonun estetik bir parçası olabilmesi yönüyle ilgi gören Kısıklı sineklik çeşitlerimiz uygun fiyatları ile de tercih edilmektedir.

ara

Sürgülü Sineklik
Kapı ve pencere sineklik sistemleri özellikle sıcak yaz günlerinde havalandırma ve serinleme ihtiyacınızın sinek ve haşereler tarafından engellenmesinin önüne geçmektedir. Hem kapı sineklik olarak hem de pencerelerde kullanılabilen sürgülü sineklik modelleri farklı doğrama çeşitleri ile de uyum sağlamaktadır. Rulmanlar üzerinde hareket eden bir sisteme sahip olan bu ürünlerin en fazla ilgi gören özelliği yer kaplamamasıdır. Fiberglas sineklik tülü kullanılması sebebiyle oldukça dayanıklı olan sürgülü sineklikler farklı açılma sistemleri olan kapı ve camlarda rahatlıkla monte edilebilmektedir. İstenilen ölçü ve renkte üretilebiliyor olması kullanım alanının genişlemesini sağlamıştır.
Cam Sineklik İçin Farklı Çözümler
Cam sineklik uygulamaları gerek fiyat gerekse model açısından farklılık göstermektedir. Panjuru olup olmaması ya da hangi alanda kullanılan bir cam olduğu da modeli belirlemede etkilidir. Camınızda panjur yoksa menteşeli sineklik pratik bir çözümdür. Dışa açılan balkon kapıları ve Fransız balkonlar için ise ideal çözüm plise (pileli, akordiyon) sineklik kullanmaktır. Pimapen sineklik çözümleri için alternatif uygulamalar piyasaya sunulurken dikkat edilen özellikler arasında yerde daralma meydana getirmemek ve mevsim şartlarından etkilenmemek de yer almaktadır. Bu açıdan ihtiyaç olmaması halinde katlanarak gizlenebilen stor sineklik modelleri önemli bir ihtiyacı karşılamakta ve mevsim şartları dolayısıyla sökülmesi gerekmemektedir.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın