Kurtköy Sineklik

Sineklik tülü son yıllarda artan şekilde kullanılmakta olan bir malzemedir. Yaz aylarında herkes ev ya da iş yerlerinde kapı ve pencerelerini açarak rahat şekilde hava almak ya da ortamı havalandırmak istemektedir. İnsanların evlerinde daha rahat yaşayabilmeleri ve işyerlerinde daha rahat çalışabilmeleri için havalandırılması ve doğal olarak da sineklik çeşitleri kullanılması kaçınılmaz olmaktadır. Sineklikler yaz aylarında yoğun olarak görülmekte olan sineklerin ve diğer haşerelerin bulunulan ortamdan uzaklaştırılması amacı ile kullanılmaktadır. İsim olarak sadece sineklik şeklinde belirleme yapılmış olmakla birlikte diğer haşereler ile ilgili olarak da etkili olmaktadır. Cam sineklik çeşitleri arı gibi bazı kişilerin rahatsızlık duyduğu böcekleri de ortamlardan uzak tutmaktadır.

ara

Kurtköy Sineklik
Kurtköy sineklik, ev ve iş yerleriniz için ihtiyaç duyduğunuz sineklikleri farklı tasarım ve modeller ile sunmaktadır. Kurtköy sineklik fiyatları da bu farklı tasarım ve modellere göre belirlenmektedir. İstanbul içerisinde ya da tüm alanlarda belli bölgelerde sinek ya da böcekler ile ilgili yoğunluk görülmektedir. Kurtköy çevresi de özellikle sulak alanların fazla olması sebebi ile sinekler ile ilgili olarak sorun yaşanma ihtimalinin olduğu yerlerdendir. Ev ve iş yerinizde sinek, haşere ve böcek gibi sorunları istemiyorsanız menteşeli sineklik ve benzeri modelleri tercih etmeniz önerilmektedir. Özellikle pimapen sineklik modellerinin kullanışlı ve uzun ömürlü olması sebebi ile çok tercih edildikleri bilinmektedir. Kapı sineklik modelleri de en etkili sinek ve haşere çözümü olduğu için kullanılmaktadır.
Kurtköy Sineklik Seçenekleri
Kurtköy sineklik modelleri kullanıldıkları alanlara ve tasarım özelliklerine göre değişmektedir. Plise (Pileli, akordiyon) sineklik modelleri son yıllarda çok tercih edilmeye başlayan modeller arasında yer almaktadır. Katlanır yapısı sayesinde hem estetik hem de kullanışlı olarak görülmektedir. Pencere sineklik modelleri arasında beğenilen model olarak öne çıkmaktadır. Stor sineklik olarak adlandırılmakta olan modeller ise yukarıdan aşağıya indirilerek kullanılmakta ve stor perdelere benzerlik göstermektedir. Bu ürünler az yer kaplaması ve istenildiği zaman kullanılabilir olması sayesinde tercih edilmektedir. Sürgülü sineklik modelleri de bu ürünlere benzerlik göstermekte olup daha çok geniş kapılarda kullanılan modellerdendir.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın