Levazım Sineklik

Ev ve işyerlerimizde kullanmış olduğumuz bazı malzeme ve şeylerin önemini pek düşünmeyiz. Aslında çok önemli bir işlev yerine getirmekte olan bu malzemeler çok fazla dikkatimizi çekmemektedir. Sineklik çeşitleri bu yararlı malzemeler arasında yer almaktadır. Ev ve işyerimiz ormanlık, sulak alanlar ya da çöp dökülen alanlar gibi yerlere yakın olması durumunda sinek ya da böcek olması kaçınılmazdır. Özellikle yaz aylarında bu kaçınılmaz olay fazlası ile artmakta ve rahatsız edici bir hal almaktadır. Pimapen sineklik ürünleri gibi ürünler sayesinde bu rahatsız edici durumdan kurtulmak mümkün olmaktadır. Ev, işyeri ya da diğer alanlarda yaz aylarında yoğun yaşanan bu sorunun önüne geçmek ve rahat pencere açabildiğimiz ferah ortamlar için sineklik tülü ideal çözümdür. Genel olarak sineklik kullanımlarında menteşeli sineklik tercih edilmekle birlikte özel tasarımlar veya yeni ürünler ile bu tercihler çeşitlendirilmektedir.

ara

Levazım Sineklik Modelleri
Levazım sineklik firması olarak ev ve işyeriniz için en uygun ve en etkili sineklik modellerini sunmaktayız. Ev ve işyerlerinde sineklik kullanılabilecek farklı alanlar bulunmaktadır. Cam, pencere, kapı gibi alanlar sineklik kurulumu yapılabilecek alanlar arasında yer almaktadır. Pencere sineklik seçenekleri en çok tercih edilen alanlardandır. Pencereden hem hava gelmesi hem de rahat şekilde kullanılabilmesi amacı ile plise (pileli, akordiyon) sineklik modelleri kullanılmaktadır. Yan tarafa katlanır şekilde üretilmektedir. Stor sineklik ise benzer yapıda olmakla birlikte yukarı doğru toplanmakta ve stor perdeler gibi kullanılmaktadır. Bu ürünler genellikle pencerelerde kullanılmakla birlikte kapılarda kullanılabilen sürgülü sineklik ürünleri de bulunmaktadır. Kullanım yeri ve amacına uygun modeller seçilebilmektedir.
Levazım Sineklik Montajı
Firmamız Levazım sineklik modelleri ile ilgili keşif, üretim ve montaj yapmaktadır. Pencere sineklik ürünleri ya da diğer ürünler ile ilgili olarak talepleriniz doğrultusunda çalışmalar yapılmaktadır. Ürünlerin kurulacağı alanlar, gerekli olan malzemeler ve tercih edilen model çerçevesinde gerekli planlama yapılmaktadır. Cam sineklik ürünlerinin üretimleri sonrasında gerekli montaj işlemi sağlam şekilde yapılmaktadır. Kapı sineklik ürünleri özellikle giriş çıkış anında kullanılabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Bu ürünlerin özellikleri ve tercih edilen modellere göre Levazım sineklik fiyatları değişmektedir.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın