Maçka Sineklik

Bahar mevsimiyle birlikte hareketlenmeye başlayan doğal bitki örtüsüne eşlik eden sinek gibi hayvanların evin içerisine girmesi büyük bir problemdir. Özellikle balkonlu olan evlerde yaşanmakta olan bu sorunun önüne geçebilmek için firmamızın üretmiş olduğu sineklik çeşitleri oldukça rağbet görmektedir. Maçka sineklik ürünlerimize göz atıldığında son derece modern uygulamalarla karşılaşacaksınız. Günümüzün pencere ve balkon sistemlerinde kullanılan her türlü lapı çözümüne uyumlu sineklik modelleri firmamız tarafından imal edilmektedir. Çevreye duyarlı bir şekilde cam sineklik çözümleriyle rahat bir yaz geçirebilirsiniz. Ayrıca balkon bölgesinde uygulanan sineklik tülü türlerine mutlaka göz atmalısınız ki rahat kullanımı olan ürünler uzun bir kullanım vaat etmektedir.

ara

Plise (Pileli, Akordiyon ) Sineklik
Daha aydınlık evlerin oluşturulabilmesi için tercih edilen Fransız balkon dediğimiz uygulamalar giderek yaygınlaşmaktadır. Geniş cam bloklardan oluşturulan bu balkonlar için plise (pileli, akordiyon) sineklik modelini tavsiye etmekteyiz. Akordiyon şeklinde açılıp kapanabilen sineklik modelleri ile birlikte geniş olan balkon girişini kapatmadan en sıcak yaz günlerinde bile rahat bir şekilde oturabilirsiniz. Modern uygulamalar arasında yer almakta olan stor sineklik de oldukça beğenilmektedir. Her türlü iklim koşulunda kullanılabilen stor sinekliklerde renk alternatifini de geniş tutmaktayız. Ayrıca pratik çözümlerimizi arasında yer alan sürgülü sineklik en çok sattığımız ürünlerden birisidir. Son derece pratik olan bu uygulamada yatay ve dikey açılma özelliği de bulunmaktadır.
Fonksiyonel Kapı Sineklik Çeşitleri
Giderek büyümekte olan balkonlarda kullanılan kapıların sinek ve haşerelere karşı güvence altına alınabilmesi için uygulamış olduğumuz kapı sineklik çeşitlerinde kalite standartlarına dikkat edilmektedir. Yatay bir şekilde açılabilen modeller olduğu gibi dikey olarak kullanılan sineklikler de bulunmaktadır. Ayrıca Maçka sineklik modelleri içerisinde yer alan tüm ürünlerde çeşitli kilit mekanizmaları da yer almaktadır. Menteşeli sineklik uygulamalarında evinizdeki pimapen pencere ve kapılardaki menteşelere uyum sağlayabilecek olan modellerle ekstra masraf çıkartmamaktayız. Aynı şekilde pimapen sineklik çözümleri için kolay temizlenebilen zaman içerisinde yıpranmayan malzemeler ön plana çıkartılmaktadır. Bütün pencere sineklik uygulamaları için teknik kadromuz ölçü alım işleminden sonra imalata başlayıp montajı gerçekleştirmektedir. Maçka sineklik fiyatları her bütçeye hitap eden ekonomik seviyelerde yer almaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın