Nişantaşı Sineklik

Güzel yaz mevsiminde evde otururken çevrenizde vızıldayan sineklerden bıktıysanız mutlaka Nişantaşı sineklik çözümlerimize göz atmalısınız. Nişantaşı halkına uzun zamandır hizmet vermekte olan firmamız birbirinden farklı sineklik çeşitleri ile çözümler üretmektedir. Çözümlerimiz arasında yer alan cam sineklik modellerine mutlaka göz atmalısınız. Gerek Pimapen gerekse alüminyum doğrama camlarda etkili çözümler imal edebilmekteyiz. Pimapen sineklik üretiminde her türlü Pimapene uyum sağlayabilecek olan sineklik modellerini tercih etmekteyiz. Ayrıca modern uygulamalar arasında yer alan stor sineklik de firmamızın ürün portföyünde yer almaktadır. Son derece şık ve pratik olan stor sineklikler büyük bir taleple karşılanmaktadır. Renk alternatifi geniş tutulduğu için evlerinin dekorasyonunu bütünlemektedir.

ara

Plise (Pileli, Akordiyon ) Sineklik
Özellikle iç mekânın dar olduğu evlerde alternatif çözümlerimiz arasında yer alan plise (pileli, akordiyon ) sineklik son derece pratik bir çeşittir. Pileli sineklik modellerinde aşağı yukarı veya yana açılan kilit sistemleri de bulunmaktadır. Ayrıca daha kalıcı çözümler için menteşeli sineklik ürünlerimizi tavsiye edebiliriz. Menteşeler sayesinde içe ve dışa açılma özelliği bulunan ürünlerimiz sadece evlerde değil işyerlerinde de talep görmektedir. Pratik uygulamalarımız arasında yer alan sürgülü sineklik hem kapılarda hem de pencerelerde kullanılabilmektedir. Sadece Pimapen ve alüminyum için değil ahşap olan kapı sistemlerine de entegre edilebilmektedir.
Balkon Kapı Sineklik Uygulamaları
Binalarda giderek büyümekte olan balkonların sivrisinek ve haşerelere karşı korunabilmesi için kapı sineklik üretimi yapmaktayız. Sadece balkon kısmında değil teraslarda kış bahçelerinde ve sundurmalarda da uygulamalarımız kullanılabilmektedir. Nişantaşı sineklik modelleri binanın yapısına ve müşterilerimizin kişisel taleplerine göre çok hızlı bir şekilde değişiklik göstermektedir. Üretim portföyümüzde yer alan pencere sineklik uygulamalarında çevreye saygılı ürünleri tercih etmekteyiz. Bu bağlama uygun kullanmış olduğumuz sineklik tülü Alman patentli olup anti bakteriyel bir özellik taşımaktadır. Kolayca silinebilen tüllerle birlikte uzun bir kullanım da ortaya çıkmaktadır. Bizimle iletişime geçildiği andan itibaren teknik kadromuzun ölçüm işlemlerini tamamlaması ile birlikte imalata geçmekteyiz. Neticesini çok kısa bir sürede montajı yapılan sineklikler ile evleriniz daha rahat bir yaşam alanına dönüşmektedir. Nişantaşı sineklik fiyatları sizin için oldukça uygun seviyelerde tutulmaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın