Sineklik Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bu yazımızda sineklik fiyatları nasıl belirlenir? Hangi kriterler fiyat dengesini değiştirir? Sineklik kalitesi fiyatlara çok etki eder mi? Bu konularla ilgili püf noktaları sizlerle paylaşacağız.

Sineklik Faydalı mı dır?

  • Sineklikler insanların temiz hava almasını sağlar.
  • Kapı ve pencerelere takılarak kimyasal ilaçlardan etkilenmeyiz.
  • Yaz aylarında gönül rahatlığıyla cam ve kapılarımızı 7/24 açık bırakabilriz.
  • Diğer haşeralarında odalarımıza girmesini engellemiş oluruz.
  • Kullanımı oldukça kolay olduğu gibi temizliği de pratiktir.

sineklik fiyatları

 

Sineklik Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

  1. Fiyatları belirlenirken ilk önce sinekliğimizin modeli kesinleşmelidir (plise, menteşeli, stor, sürgülü).
  2. Modelimiz hakkında bilgi sahibi değil isek, buraya tıklayarak sineklik hakkındaki makalemizi inceleyebilirsiz.
  3. Sineklik modelimizi kesinleştirdikten sonra doğru ölçüyü ustamıza vermemiz gerekir. Yine ölçü nasıl alınır hakkında beceriniz yok ise ustalarımız İstanbul için keşifte bulunabilir.
  4. Sineklik profil rengimizi de kesinleştiririz. En çok tercih edilen beyaz en uygun fiyatlı olanıdır. RAL renkler pencere kasanızla uyumlu olursa hoş bir görüntü ortaya çıkar.
  5. Yukarıdaki maddeleri tamamladıysak sineklik fiyatı net bir şekilde ortaya çıkar.

Sineklik Kalitesi Fiyatta Önemli mi dir?

Evet. Fiyat belirlenirken bizim kullandığımız kalite önemlidir. Çünkü müşterimizin memnun olması bizi de memnun eder. Kullanmış olduğumuz alüminyum sineklik profili pencere kasasına sağlam, dengeli bir şekilde tutunur ve uzun yıllar sorun yaşamamınızı sağlar. Sineklik tülü piyasada ucuz olanlar bir süre güneşe maruz kaldıktan sonra hemen yırtılır ve kısa sürede size tekrardan cebinizden masraf çıkmasına yol açar. Sineklik ipi ise telimizin hareketini düzgün bir şekilde açılmasını sağladığından koptuğu zaman sineklik faaliyetini kaybetmiş olacaktır. Bu da kullanıcının sinirlerini bozmasında birebirdir.

İşte bu aşamada pimapenustam.com sizlere kalıplaşmış kalite anlayışını sunmuş olduğu alüminyum sineklik profili, sağlam sineklik tülü ve 1.kaliteli sineklik ipi ile piyasadaki 2.kalite ürünlere nazara çok az bir fark ile en uygun sineklik fiyatları sunar. Ferah bir yaz, cebiniz rahat geçirmeniz temennisi ile.

Sizde İstanbul ‘da ikamet ediyorsanız. Her il, ilçesine vermiş olduğumuz hizmet ile kaliteyi uygun fiyatları ile satın almış olacaksınız. Sizlere bir telefon kadar yakınız, 7/24 aşağıdaki butona tıklayarak bize ulabilirsiniz. 🙂

ara

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın