Ulus Sineklik

Ulus sineklik çeşitleri bakımından 1. Sınıf malzemeler ile en kaliteli sineklik modellerini sizlere sunmaktayız. Ulus sineklik fiyatları ve güler yüzlü hizmet anlayışımız sayesinde sineklik sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktayız. Sizlere sunduğumuz Ulus sineklik modelleri satışını ve montajını profesyonel kadromuz ile yapmaktayız. Ulus’ta yer alan firmamıza telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilir ve modellerimizi yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

ara

Sineklik Çeşitleri;

  • Plise sineklik
  • Menteşeli sineklikler
  • Stor sineklikler
  • Sürme sineklik
  • Kapı sineklik
  • Pimapen sineklik
  • Cam sineklik
  • Pencere sineklik
  • Sineklik tülü başta gelen sineklik modellerimizdir. Aynı zamanda ürünlerimizin bakım ve onarımını yaptırmak için bizlerden teknik destek alabilirsiniz.

Ulus sineklik modelleri
Sineklik modellerimize daha yakından bakacak olursak ilk olarak sürgülü sineklik modeli ile başlayabiliriz. Alüminyum+PVC kapılar ve pencereler için dışarıdan monte edilirler. En önemli özelliği rulmanlar üzerinde çalışmasıdır. Yer kaplamazlar ve kullanım kolaylığı sağlarlar. Bizler de bu sürme sineklik modellerimizde farklılığı ön planda tutarak kaliteyi sizlere getirmekteyiz. Menteşeli sineklik modelleri ise ekonomik olarak en ideal ve aynı zamanda temizliği kolay, kullanımı rahat sineklik modellerimizdendir. Kasasız ve kasalı olarak iki modeli bulunur. Her kapıya ve pencereye uyum sağlayan sineklik modelleridir. Özellikle girişin ve çıkışın yoğun olduğu yerlerde kullanım yönünden rahatlık sağladıkları için tercih edilirler.
Ulus Sineklik Modellerinden Diğerleri
Stor sineklik modellerimiz ise perde tasarımları ile ön plana çıkmaktadırlar. Genellikle çokça tercih edilmektedirler. Estetik ve teknolojik özellikleri ile büyük ilgi görürler ve mutlaka denenmesi gereken sineklim modellerinden biridir. Bu sineklik modeli ile pencerenizde yer alan sinekliği yanlara doğru açabilir ve camlarınızı rahat bir şekilde temizleyebilirsiniz. Kapı için kullanılan spor sineklikler de yeni ürünler arasında yer alan ve sağlamlığı ve kalitesi ile bilinen modeller arasındadır. Plise (pileli, akordiyon) sineklik modelimiz tam anlamıyla teknolojik bir yeniliktir. En çok satın alınan ürün olarak plise modeller ön plana çıkıyor. Kullanışlı ve pratik olan bu sineklik modeli kolay açılıp kapanma özelliği ile göz önüne çıkmaktadır. Yatay, dikey ve duble olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın