Ünalan Sineklik

Ünalan sineklik sizleri en kaliteli sineklik modelleriyle buluşturuyor. Evinizin dışa bakan açık alanlarını sinek ve haşerelerden korumak istiyorsanız uzun ömürlü sineklik modellerimizi tercih edebilirsiniz. Tül yardımı ile börtü böcekten korunmak oldukça kolay. Sizler için oldukça kullanışlı ürünler sunuyoruz. Ünalan tarafında yaşıyorsanız ürünlerimize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ünalan sineklik fiyatları için her bütçeye uygun ürün çeşidimiz bulunmaktadır. Doğal, çevreyi rahatsız etmeyen, kolay kullanılabilir ve ekonomik sineklik çeşitlerimize zaman kaybetmeden göz atarak seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden modern tasarımlarıyla Ünalan sineklik modelleri arasından istediğiniz yere uygun ürünlere kolayca ulaşacaksınız.

ara

Sineklik Çeşitleri
Sineklik çeşitleri arasında stor sineklik, plise sineklik, sürgülü sineklik ve menteşeli sineklik bulunuyor. Sinekliklerimiz sadece sineklere karşı değil böcek ve haşerelere karşı da korumaktadır. Bu nedenle tereddüt etmeden sahip olabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Pencere sineklik çeşitleri yoğun ilgi görmektedir. Sizler de bu sineklikler sayesinde pencerelerinizden girmeye çalışan sinekleri önleyebilirsiniz. Kapı sineklik için yatay ve sürgülü çeşide sahip olabilirsiniz. Cam sineklik camlarınızı açık bırakmak istediğinizde sizleri zararlı böceklerden koruyacak. İstenilen ölçüde hazırlanması mümkündür. Sineklerden korunmanın yollarından biri de pimapen sineklik seçeneğidir. Yaz aylarında camınız açık oturmak isteğinizde özel tüller sayesinde bunu endişe etmeden gerçekleştirebilirsiniz. Plise (pileli, akordiyon) sineklik son  zamanda oldukça tercih edilir hale gelmiştir. Pileli olan tül şık ve modern tasarımı sayesinde fazlasıyla beğenilmektedir. İstediğiniz renkte boyanabilen plise sinekliğimiz açılıp kapanma etkenine sahiptir. Yatak ve duble seçeneklere göz atarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. Stor sineklik modellerimizde estetik görünüme sahip olup oldukça kullanışlıdır.
Kaliteli ve Kullanışlı Sineklik Modelleri
Kapı, pencere, balkon gibi boşluklara kaliteli sineklik uygulaması yapılmaktadır. Sineklerin gelmesini engelleyerek hastalıkların evinize girmesine de engel olursunuz. Menteşeli sineklik klasik modellerimizden olup kapı ve pencerelerde kullanılabilmektedir. Sürgülü sineklik tüm kapı ve pencerelerde rahatlıkla kullanılabilmekte olan ve en fazla ilgi gören çeşitlerimizdendir. Sağa sola hareket ettirerek kolay kullanıma sahip sürgülü sinekliği tercih edebilirsiniz. Kaliteli sinek tülü kullanarak sineklerin tüle çarpıp geri dönmesini sağlayacaksınız. İndirimli son model sinekliklerimizi vakit kaybetmeden inceleyebilirsiniz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın