Zümrütevler Sineklik

Eklem bacaklı sineklerden ve aynı zaman da diğer böcek türlerinden odayı koruyarak insanın yaşam alanını sadece insan için koruyan araçlar sinekliklerdir. Zümrütevler sineklik bulunduğumuz bu yerde ürünlerimizin sayesinde insana özgü olan yaşam aşanını korumaktayız. Hizmetimiz çeşitli sineklik türlerine sahipken diğer yandan kaliteden ödün vermez. Zümrütevler sineklik modelleri yakın çevremizdeki müşteriler için ürünlerimiz sürgülü, menteşeli, pileli ya da diğer türlerin yanında kapı ve pencerelere ayrı ayrı takılan modelleri mevcuttur. Modellerimizin çok çeşitli olmasına ek olarak kaliteli tül ile üretilmesinin yanında fiyat yelpazesi de geniştir. Bütçeye uygun bir ürün bulmak zor olmayacaktır. Zümrütevler sineklik fiyatları bu kapsamda oluşturulmuş ürünlerden meydana gelmektedir.

ara

Sineklik Çeşitleri
Kapıyı pencereyi ince bir tül yardımıyla kapayan sineklik çeşitleri hem evicin farklı alternatifler oluşturur hem de kaliteden ödün vermez. Çok çeşitli ürünler yardımı ile sineklerin dışındaki küçük canlılarında içeri girmesi engellenebilir. Pimapen sineklik yardımı ile kaplanabilir ve bu sayede insan alanı insana bırakılır. Plise(pileli, akordeon) sineklik adından anlaşılabileceği gibi görünüşü bakımından pilelidir. Şöyle ki katlanabilen yani yönü fark etmeksizin katlanan sineklik bu katlanma sırasında pileli görünüm verir. Stor sineklik ise perde de olduğu gibi bir makara sistemine sahip türdür. Yani makara aracılığı ile açılabilen ve katlanabilen sistemi kullanım kolaylığı sağlar. Tüm bu türler son yıllarda popüler olmuş ürünlerdir. Ancak bir de bunun aksi yıllardır kullanılıp halen de kullanılan ve popülerliğini kaybetmeyen türler de mevcuttur. Menteşeli sineklik klasik ama oldukça kullanışlı model olup her zaman kullanılan kapı ya da penceresin açılışına orantılı yapılan modellerdir. Menteşe sayesinde açılıp kapanır. Sürgülü sineklik ise sürgü sistemi sayesinde dış ortama geçişi sağlamaktadır.
Pencere Sineklik ve Kapı İçin Sineklik
Sinekliklerin kullanım alanları farklılık gösterir. Bunlardan birisi pencere sineklik olup evlerin pencerelerinin havalandırma amaçlı açılması durumunda kullanışlı olan ürünlerdir. Temiz havayı içeri alırken diğer yandan dış çevredeki sinek ve diğer böcekler içeri girebilir. İşte sineklikler pencerelerde ya da kapı sineklik yardımıyla koruma oluşturulmasına yardım eder. Camlı alanlar cam sineklik yardımı ile odaları korumaya almaktadır. Sineklik tülü de en az modeli kadar önem arz eden diğer bir noktadır. Tüllerimizin kalitesi ve hizmet kalitemizden ödün vermemekteyiz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın