Baltalimanı Panjur Tamiri

Evlerde ve işyerlerinde güzel bir görünüm için kullanılmakta olan panjurlar oldukça pratik uygulamalardır. Pencere sistemleri ile entegre edilen panjurlarda renk ve doku çeşitliliği de yaşanmaktadır. Bulunduğunuz lokasyonda uzun zamandır panjur tamiri hizmeti vermekteyiz. Baltalimanı panjur tamiri uygulamalarımızda beraber geniş bir müşteri topluluğuna hitap edilmektedir. Baltalimanı panjurcu arayışında olan birçok müşteri firmamızla iletişime geçtiğinde çok hızlı çözümlerimizden faydalanmaktadır. Ayrıca firmamız ekonomik panjur tamiri fiyatları belirleyerek yüz güldüren sonuçlar oluşturmaktadır. Baltalimanı panjur tamircisi olarak panjura ait olan bütün unsurlarda tamirat yapabilmekteyiz. Bu uygulamaların arasında panjur ipi değişimi de yer almaktadır. Ayrıca panjur kordon değişimi çözümlerinde yeni alternatifler de üretebilmekteyiz.

 

 

ara

 

Baltalimanı Panjur Bakımı İçin Modern Çözümler

Panjur bakım uygulamalarının tamamında kaliteli bir teknik kadro ile hizmet vermekteyiz. Bu şekilde sunmuş olduğumuz Baltalimanı panjur bakımı çözümlerimiz panjurlarınızı uzun ömürlü yapmaktadır. Bakım uygulamaları arasında yer alan panjur makas değişimi oldukça önemlidir. Panjurun inip kalkması sırasında devreye girmekte olan makaslar bakıma alınmaktadır. Panjur kasnak değişimi talep edildiğinde kısa sürede yerine getirilebilmektedir. Ayrıca düşme ve kaybolma gibi durumlarda panjur boru başı değişimi en hızlı sunduğumuz hizmetlerimizdendir. Panjur menteşe tamiri için orijinal menteşeler kullanmaktayız. En önemli uygulamalarımızdan olan panjur motor tamiri için kaliteli bir teknik kadromuz bulunmaktadır. Bu bağlamda sunduğumuz hizmetlerden birisi de panjur alıcı tamiri çözümüdür.

Baltalimanı Motorlu Panjur Tamiri

Son derece pratik olan panjurların daha da fonksiyonel bir hale gelmesi için motor entegrasyonu devreye sokulmaktadır. Kullanılmakta olan motorlar ile beraber uzaktan kumanda vasıtasıyla panjurlarınız aşağı ve yukarı hareket ettirilebilmektedir. İstenen seviyelerde panjurun hareket ettirilmesi için devreye giren motorlarda oluşan arızalar da firmamız yardımcı olmaktadır. Baltalimanı motorlu panjur tamiri son derece detaylı çözümlerdir. Bu kapsamda sunulmakta olan otomatik panjur tamiri için geniş bir ekipman ve teknik kadro ile hizmet sunmaktayız. Panjur motorlarının bütün unsurlarınla tamirat yapılabilirken değişmesi gereken parçalarda da orijinal ve faturalı ürünler kullanmaktayız. Baltalimanı elektrikli panjur tamiri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir ki çok hızlı bir şekilde tamirat işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın