İstinye Panjur Tamiri

Evlerimizde ve işyerlerimizde işlerimizi kolaylaştırmak ve bu alanları daha yaşanılabilir ya da çalışılabilir kılmak adına farklı malzemeler ve eşyalar kullanmaktayız. İstinye panjur tamiri ev ve iş yerlerinizde kullandığınız panjurların bakım ve tamiri hizmetini vermektedir. İstinye panjurcu, özellikle yaz aylarında faydası görülen ve güneşi kesip ortamları daha serin yapan panjurların tamir ve bakımı işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca İstinye panjur tamircisi ile kış aylarında da panjurlar sayesinde ısı yalıtımı konusunda etki sağlanmaktadır. İstinye panjur bakımı ile yaz – kış demeden panjurların sağlam kalması ve normal çalışması için gizlet verilmektedir. Panjur tamir fiyatları panjurların türlerine ve kalitelerine göre değişim göstermektedir. Panjurlar ile ilgili olarak panjur ipi değişimi gibi işlemler sorun yaşamamak ve rahat şekilde kullanabilmek için gerçekleştirilmektedir.

 

 

ara

 

Garantili İstinye Panjur Tamiri

Panjur üretiminde makas, ip, kasnak, boru başı, menteşe, motor ve alıcı gibi parçalar kullanılmaktadır. Bu parçalardan panjuru saran sistemin bozulması durumunda panjur kordon değişimi işlemi yapılmaktadır. Ayrıca bu sarma sistemini yapan motor ile ilgili yaşanması muhtemel sorunlarda panjur motor değişimi kaçınılmaz olmaktadır. Bu motorlu modellerde uzaktan kumanda kullanılması durumunda çalışmayan alıcı için panjur alıcı tamiri işlemi yapılmaktadır. Panjurun aralanması için kullanılmakta olan panjur makas değişimi doğru şekilde açılmasını sağlamak amacı ile uygulanmaktadır. Panjur plastik malzemesinin sarma işleminde dolandığı alana kasnak denilmekte olup panjur kasnak değişimi az rastlanmakla birlikte yapılmaktadır. Panjurla ilgili olarak takılarak çalışma ya da istenilen şekilde açılmama gibi durumlar yaşanması durumlarında ise panjur boru başı değişimi ve panjur menteşe tamiri işlemleri garantili şekilde uygulanmaktadır.

İstinye Motorlu Panjur Tamiri

Panjur için kullanılan bir diğer sistem motorlu panjurlar olup İstinye motorlu panjur tamiri işlemleri de firmamız tarafında verilmektedir. Bu sistemlerde düğmeli ya da kumandalı sistemler kullanılabilmektedir. Otomatik panjur tamiri işlemi diğer panjurlara göre farklılık göstermektedir. Bu konu farklı bilgileri içermekte olduğu için tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır. İstinye elektrikli panjur tamiri kumandalı ya da diğer otomatik sistem panjurlarınızın bakım ve tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu konuda sahip olduğu tecrübe ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın