Göztepe Panjur Tamiri

Göztepe panjurcu olarak evlerinizi, ofisleriniz, iş yerlerinizi korumak amacıyla kullandığınız panjurların bakım ve tamir hizmetini yapıyoruz. Göztepe panjur tamiri desteğimiz sayesinde panjurlarınızın sağlıklı biçimde çalışmasını sağlıyor, yapılarınızı kirden, tozdan, güneş ışığından korumalarına aracı oluyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile Göztepe panjur tamircisi olarak yılların tecrübesini ayaklarınıza getiriyoruz. Üstelik sadece arıza durumlarında tamir hizmeti değil düzenli bakım gereksinimlerine de Göztepe panjur bakımı desteği sağlıyoruz. Bu sayede panjurlarınızın daha verimli çalışmasını sağlarken kullanım ömrünün de uzamasını sağlıyoruz. Bölgenin en uygun panjur tamiri fiyatları ve bakımı fiyatları ile servis desteği sunuyoruz. Panjur boru başı değişimi dahil panjurlarınızda karşılaşabileceğiniz bütün arızalara, onarımlara destek sağlıyor, tamir işlemlerimizin kısa sürede sonuçlanacağının garantisini veriyoruz.

ara

Klasik Panjur Tamiri ve Panjur Makas Değişimi

Panjurların işleyişi oldukça basit görünür. Fakat son derece karmaşık bir yapıya sahiptir ve işin uzmanı tarafından müdahale edilmez ise daha büyük problemler ortaya çıkacaktır. Firmamız tecrübeli kadrosu ile panjur ipi değişimi hizmeti, panjur ipi bakım hizmeti ve diğer onarım ihtiyaçlarına müdahale etmektedir. Panjurunuzun türü ne olursa olsun gereken panjur kordon değişimi ve diğer uygulamalar tarafımızdan yapılacak, hanelerinizde temiz bir ortam yakalamanız sağlanacaktır. Eğer panjurunuzun uzun süre kullanılmamasından kaynaklı sorun varsa panjur makas değişimi ile sorun ortadan kaldırılacaktır. Kasnaklarda ip sıkışması, ip tutmama durumu varsa panjur kasnak değişimi uygulanacaktır. Panjur menteşe tamiri ile birlikte menteşelerinizin sağlıklı çalışması sağlanacaktır. Eğer panjurunuz motorlu ise en fazla sıkıntı oluşma riski motordadır. Panjur motor tamiri ile rahatça bu sıkıntıyı ortadan kaldırabiliriz. Panjur alıcı tamiri ile panjur ile kumanda arasında iletişimi sağlayabiliriz.

Göztepe Motorlu Panjur Tamiri

Son yollarda en çok tercih edilen panjur çeşitleri otomatik olanlar. Otomatik panjur tamiri desteğimiz ile bu tür panjurlarınızın arızalarını gideriyoruz. Göztepe motorlu panjur tamiri sayesinde motorlu panjurlarınızın motorlarında ve diğer aksamlarında oluşan arızalara çözümler üretiyoruz. Göztepe elektrikli panjur tamiri ile panjurlarınızın elektrik aksamında, kumandasında, bataryasında ve diğer parçalarında oluşabilecek arızalara güvenilir çözümler sunuyoruz. Göztepe’nin herhangi bir noktasında panjurlarınızda oluşan her türlü arıza için tarafımıza irtibata geçebilirsiniz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın