Levazım Panjur Tamiri

Evlerimiz, iş yerlerimiz ve diğer yapı çeşitleri dış etkenlere fazlaca maruz kalırlar. Bunu engellemek veya en aza indirmek için çeşitli ürünler kullanırız. Panjurlar bunlardan bir tanesidir. Yapıları dış dünyanın tozundan, kirinden, güneş ışıklarından korumak için kullanılan panjurlar her yerde olduğu gibi Levazım’da da sıkça tercih edilir. Zaman zaman da bakım ve tamir ihtiyaçları doğar. Levazım panjurcu olarak her türlü tamir işlerinizde hizmet veriyoruz. Levazım panjur tamircisi ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretiyoruz. Levazım panjur tamiri gereksinimlerinde firmamıza irtibata geçerek güvenle panjurlarınızı emanet edebilirsiniz. Bölgenin en uygun panjur tamiri fiyatları ile kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uzan ekibimiz panjur menteşe tamiri dahil bütün ihtiyaçları sağlıklı bir biçimde tespit edip gerekli müdahaleyi yapacaktır. Üstelik sadece tamir değil Levazım panjur bakımı desteği de sunuyoruz. Panjurlarınızın düzenli bakımını yaparak en yüksek verimde kullanabilmenizi sağlıyoruz.

 

ara

Panjur Alıcı Tamiri ve Panjur Kasnak Değişimi Hizmetleri

Panjurların sistemi basit gibi görünmekle beraber son derece karmaşıktır. O yüzden işin uzmanı tarafından işlem uygulanmalıdır. Aksi taktirde daha büyük arızalar oluşabilir. Daha fazla masraf doğabilir. Firmamız panjurunuzun türü ne olursa olsun uygun müdahale ile arızayı ortadan kaldıracaktır. Eğer panjur ipi aşınmış ise panjur ipi değişimi ile problem çözülecektir. Kasnakta bir sıkıntı var, ip sarmıyor ise panjur kasnak değişimi gerekli olacaktır. Makaslar açılmıyor ise panjur makas değişimi gerekecektir. Kordonlardan kaynaklı bir temassızlık varsa panjur kordon değişimi yapılacaktır. Bazen de sıkıntı boru başlarından kaynaklanabilir ve panjur boru başı değişimi ile bu sıkıntı ortadan kaldırılır. Panjurunuz motorlu ve hiçbir şekilde hareket etmiyor ise büyük ihtimal panjur motor tamiri gerekecektir. Kumanda ile alıcı temassızlığı var ise de panjur alıcı tamiri yapılması icap edecektir. Ekibimiz panjurunuzun arızası ne olursa olsun hızlı biçimde çözüme kavuşturacaktır.

Levazım Motorlu Panjur Tamiri

Firmamız Levazım elektrikli panjur tamiri konusunda uzmandır. Otomatik panjur tamiri konusunda olduğu gibi elektrikli panjur tamiri konusunda da her zaman en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Levazım motorlu panjur tamiri dahil her türlü panjurunuzun tamirini, bakımını garantili biçimde yapmakta, hızlı ve kesin çözümler sunmaktayız.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın