Maçka Panjur Tamiri

Maçka semtinde ikamet eden ev sahipleri evlerinde daha dekoratif bir görüntü elde edebilmek için ve güneşin etkilerinden korunarak evlerinde ışıklandırmayı kontrol edebilmek için panjur sistemleri kullanmaktadır. Panjur sistemleri, kimi zaman mekanik yapılarla çalışmakla birlikte kimin zamanda elektrikli sistemlerle çalışmaktadır. Her iki noktada da Maçka panjur tamiri noktasında firmamızdan hizmet alınabilir. Firmamız yıllardan bu yana Maçka panjur tamircisi olma noktasında en kaliteli hizmetleri vermektedir. Dönemsel olarak Maçka panjur bakımı hizmetleri alınırken gerekli tamir işlemlerinin yapılması mümkün olmaktadır. Bu tamirler noktasında sabitlenmeyi sağlayan sistemlerde panjur menteşe tamiri, elektrikli panjur sistemlerinde çalışmayı sağlayan motor için panjur motor tamiri ve yine uzaktan kontrolün sağlanabilmesi için panjur alıcı tamiri gibi hizmet kalemleri bulunmaktadır.

 

ara

Hızlı Ve Garantili Maçka Panjurcu Hizmetleri

Firmamız bünyesinde hizmet vermekte olan Maçka panjurcu personelleri tüm arızalarda ve sistemlerinin çalışmasını sağlayan onarım ihtiyaçlarında en hızlı ve garantili hizmetleri sunmaktadır. Bu özelliklerle ile beraber panjur tamiri fiyatları noktasında da firmamız müşterilerimize avantaj sunmaktadır. Panjur sistemlerinde çalışmanın stabil hale getirilmesi için açma kapamayı sağlayan noktada panjur ipi değişimi ve panjur kordon değişimi hizmetleri sunulmaktadır. Aynı zamanda lamellerin ağırlığını taşıması için panjur makas değişimi ve sarmak için panjur kasnak değişimi gibi hizmetlerde verilmektedir. Önemli parçalar arasında bulunan boru başı için de panjur boru başı değişimi yapılabilmektedir.

Maçka Motorlu Panjur Tamiri

Firmamız Maçka semtinde yıllardan bu yana sunmuş olduğu panjur tamir ve bakım hizmetleri kapsamında klasik sistem panjurlar gibi elektrikli ve motorlu panjur sistemleri içinde nitelikli hizmetler vermektedir. Motorlu sistemler elektrik bağlantısı ile kullanıldığı için Maçka motorlu panjur tamiri hizmetlerini veren personellerimiz aynı zamanda elektrik noktasında da uzmanlığa sahiptir. Bu sayede otomatik panjur tamiri işlemleri gerçekleştirirken her nokta üzerinde detaylı bir inceleme ve onarım yapılabilmektedir. Tüm yedek parçalara ve ihtiyaç duyulan tüm sistemlere sahip olarak Maçka elektrikli panjur tamir işlemlerini gerçekleştirirken sistemin çalışması üstünde etkili olan elektrikli ve elektronik devreler ile kablo bağlantıları noktasında da değişim ve onarımlar yapabilmekteyiz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın