Fulya Panjur Tamiri

İstanbul’un Fulya semtinde uzun zamandır panjur tamir hizmeti vermekteyiz. Evlerin ve işyerlerin daha dekoratif bir görünüme kavuşturulabilmesi için modern uygulamalar arasında yer alan panjurlar zaman zaman arızalanabilmektedir. Fulya panjur tamiri uygulamalarımızla beraber müşterilerimize kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktayız. Ayrıca belirlemiş olduğumuz panjur tamiri fiyatları oldukça uygun seviyelerde bulunmaktadır. Sizin de evinizde veya işyerinizde yaşayacak olduğunuz bütün sorunlardan Fulya panjurcu firması olarak bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Fulya panjur tamircisi çözümlerimiz son derece modern olduğu için ekonomik bir şekilde kısa süre içerisinde tamirat yapılarak panjurlarınız kullanıma sunulmaktadır. Panjur tamiri içerisinde panjur ipi değişimi de oldukça önemli bir yerde bulunmaktadır. Kullanıma bağlı olarak iplerde ve kordonlarda kopma meydana geldiği durumlarda hemen ip değişimini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca bazı panjurlarda kullanılan kordon sistemleri için de panjur kordon değişimi uygulamaları arasında bulunmaktadır.

 

 

ara

 

Fulya Panjur Bakımı Çözümleri

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren Fulya panjur bakımı çözümlerimize ulaşabilirsiniz. Panjurlarda yaşanan en büyük sorunlardan birisi de makaslarda oluşmaktadır. Panjur makas değişimi yine teknik kadromuz tarafından yerine getirilmektedir. Panjur kasnak değişimi için oldukça kaliteli ekipmanlar kullanmaktayız. Borulu uygulamalar arasında bulunan panjurlarda panjur boru başı değişimi çok ekonomik fiyatlarla sunulabilmektedir. Ayrıca montaj uygulamalarından olan panjur menteşe tamiri yine deneyimli ekibimiz tarafından çok kısa bir zamanda yerine getirilmektedir. Hareketli sistemlerden olan panjur motoru tamiri oldukça önemlidir. Bu kapsamda panjur alıcı tamiri sunduğumuz modern hizmetlerdendir.

Fulya Motorlu Panjur Tamiri

Daha konforlu ve şık evlerin oluşturulabilmesi için motorlu panjur kullanılmaktadır. Kullanılan bütün motorlu cihazlarda arızalar olabildiği gibi panjur motorlarında da birtakım problemler ortaya çıkabilmektedir. Fulya motorlu panjur tamiri uygulamalarımızda müşterilerimize destek sunmaktayız. Panjurun aşağı yukarı hareket etmesini sağlayan motorda bir takım donanımsal problemler ortaya çıkabilmektedir. Ayrıca motorun içindeki çipte de bazı arızalar meydana gelebilmektedir. Otomatik panjur tamiri büyük bir tecrübe gerektirmektedir. Küçük bir motor kısmında meydana getirilecek olan tamirat uygulamalarında yüz güldüren sonuçlarla müşterilerimize hitap etmekteyiz. Böylece Fulya elektrikli panjur tamiri çözümlerimiz ile beraber otomatik panjurlarınızı kısa sürede çalışır hale getirmekteyiz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın