Kayışdağı Sineklik

Sineklik çeşitleri kapı ve camlara kolaylıkla monte edilerek başta sivrisinek olmak üzere haşerelerin yaşama alanımıza girmesine engel olmak amacıyla uygulanan, montajı ve kullanımı kolay ürünlerdir. Kullanımının yaygın olmasının nedenleri arasında haşerelere karşı korumada sunduğu maliyet avantajının da önemli bir yeri bulunmaktadır. Kayışdağı sineklik fiyatları hakkında firmamızdan bilgi alabilir ve işyeri ya da evinizin kapı ya da camlarında ne tür bir modele yer vermek istediğiniz konusunda Kayışdağı sineklik modelleri için zengin çeşitlilik sunan alternatiflerimizi inceleyebilirsiniz. İstenmeyen canlıları ev ve işyerinizden uzak tutmak üzere farklı modeller geliştiren ve Kayışdağı sineklik üretim ve montajında kalitesi ile öne çıkan firmamız sunduğu fiyatlar ile de yüzünüzü güldürecektir.

ara

Stor sineklik
Açılıp kapanmasının kolay olması ve farklı renk seçenekleri sunarak dekorasyon ile de uyumlu hale getirilebilmesi stor sineklik modellerinin yaygın olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Profil gövdesi sayesinde uzun süre kullanılması mümkün olan bu ürünün yatay ve dikey uygulamaları mevcuttur. Özellikle kapı sineklik olarak kullanılan storlarda yatay, pencere sineklik uygulamalarında ise dikey olanlar tercih edilmektedir. İsteğe bağlı olarak yay frenleme sistemi kullanılabilmektedir. Dikey modeller yavaşça yukarıya doğru açılmakta, sineklik tülü ve borusundan oluşan rulo alüminyum kutuya gizlenmektedir. Yatay modeller ise profil üzerinde özel makaralar yarımıyla kolayca ilerleyebilmekte ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Cam sineklik olarak storların kullanılması temizlikte de kolaylık sağlamaktadır.
Kapı ve Pimapen Sineklik İçin Alternatifler
Pimapen sineklik olarak uygulanan modeller ile kapı ve pencerelerde kullanılan diğer modeller konusunda firmamız zengin bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Fransız balkonlarınız için plise (pileli, akordiyon) sineklik modellerini tercih edebilir, korkuluk bulunmayan balkonlarınız için menteşeli sineklik çeşitlerini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Menteşeli modelleri panjuru olmayan pencerelerde de kullanmanız mümkündür. Yer darlığı ile ilgili bir probleminiz varsa sineklik kullanamayacağınızı düşünmeyin. Zira sürgülü sineklik modellerimiz ilave yer kaplamadan sinek ve haşerelere karşı etkin bir koruma sağlamaktadır. Birçok modelde farklı renklerde uygulama yapılması ve estetik bir görünüm sağlanması mümkündür. Buna karşın ödemeniz gereken fiyatlar oldukça makul olup maliyet açısından avantajlıdır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın