Kaynarca Sineklik

Sineklik çeşitleri düşük maliyet, kullanım ve bakım kolaylığı gibi birçok sebebe bağlı olarak sineklere karşı korumada yaygın olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte kullanım alanınız için doğru modelin seçilmemesi, malzeme ve işçilikte yeterli kalitenin sağlanmaması bu ürünleri uzun süre kullanmanıza engel olacak hususlardır. Kaynarca sineklik üretim ve montajının lider firmalarından olan firmamız kaliteli malzeme ile ve titiz bir işçilikle uygulamaları gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini artırmak için çaba göstermektedir. İmalat için kullanmış olduğumuz mekanizma ve sineklik tülü kaliteli ithal malzemedir. Kaynarca sineklik modelleri ile ilgili olarak firmamızdan bilgi edinebilir ve kullanım alanınız için en uygun modeli kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Modele ve malzemenin özelliğine göre farklı fiyatlar söz konusu olduğundan Kaynarca sineklik fiyatları ve uygulama maliyetleri hakkında detaylı bilgi için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

ara

Menteşeli Sineklik
Alüminyum, PVC ve ahşap doğrama sistemleri ile uyumlu olan menteşeli sineklik farklı renklerde uygulama yapılabilme avantajı ile de yaygın olarak kullanılmaktadır. Montajı dışarıdan yapılan ve açılma yönü de dışarıya doğru olan bu modeller panjur bulunmayan yerlerde pencere sineklik olarak kullanılabilmektedir. İstenildiğinde çıkarılabilen menteşeli kapı sineklik modelleri kapıların kolaylıkla temizlenmesini sağlaması yönüyle de avantajlıdır. Menteşeli modeller plise (pileli, akordiyon) sineklik modellerinde ya da sürgülü sineklik çeşitlerinde olduğu gibi tek ya da çift kanat olarak uygulanabilmekte ve kapılar için oldukça pratik bir çözüm sunmaktadır. Kolaylıkla çıkarılabildiği için olumsuz mevsim şartlarının oluşması durumunda muhafaza etmek amacıyla çıkarmak ve ömrünü uzatmak mümkündür.
Cam Sineklik İçin Estetik Bir Çözüm
Yaşam alanınızdaki dekorasyon renkleriniz ile uyumlu bir şekilde üretilebilen stor sineklik modelleri camlar için estetik bir koruma seçeneğidir. Her mevsimde kullanıma uygun ve uzun ömürlü olan stor cam sineklik modelleri, kullanılmayacağı zaman toplanabildiği için temizlik ya da başka bir sebeple çıkarıp tekrar takma gerekliliği doğurmamaktadır. Stor pimapen sineklik modelleri kullanıldığı alanda kötü görünüm ya da yer daralmasına sebebiyet vermediği için tercih edilmektedir. Kullanılan fiberglas tüller sayesinde olumsuz hava şartlarında dahi çıkarılıp başka yerde saklanması gerekmeden uzun süre kullanılması mümkündür.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın