Maslak Sineklik

Yaz ve kış evlerde rahat ve huzur içerisinde oturabilmek için Maçka sineklik firması olarak oldukça kaliteli bir şekilde imalat gerçekleştirmekteyiz. Bozulan ekolojik denge ile birlikte sürekli olarak artış göstermekte olan sivrisinek karasinek ve haşerelere karşı evlerin pencere ve kapı bölümlerinde en ekonomik çözüm sineklik çeşitleri olmaktadır. Bu sebeple firmamız kapı sineklik uygulamalarını dünya standartlarında gerçekleştirmektedir. Alüminyum doğrama ve PVC kapı türlerinin tamamına uyum sağlayan sineklikler aynı şekilde firmamız tarafından üretilen cam sineklik çözümlerinde de iç ve dış tarafa açılma özelliği bulunmaktadır. Böylece ev sahipleri için son derece pratik olan sineklik türleri ile birlikte rahat ve konforlu bir yaz mevsimi geçirmenizi sağlamaktayız.

ara

Menteşeli Sineklik
Bütün cam ve pencere sistemlerine uyumlu olan menteşeli sineklik en pratik ve ekonomik uygulamamızdır. Oturmuş bir şekilde duran menteşeler ile %100 uyumlu olan bu sineklik çeşidi ile birlikte haşerelere karşı da tedbir alınmaktadır. Ayrıca şık ve dekoratif çözümlerimizden olan stor sineklik oldukça beğenilmektedir. Renk alternatifi geniş tutulan stor sinekliklerde duble olarak ürettiğimiz model ön plana çıkmaktadır. Bununla yetinmeyen firmamızın üretim portföyünde yer alan plise (pileli, akordiyon ) sineklik son derece modern bir uygulamadır. Özellikle balkon bölümünde tercih edilen uygulamamız istenen ebatlarda üretilerek geniş olan balkonların rahat bir şekilde kullanımına imkân tanımaktadır. Maslak sineklik modelleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve teknik kadromuzun tercihlerine göre belirlenmektedir.
Sürgülü Sineklik Çözümleri
Eğer pencere ve kapılarda sabit duran sineklikleri istemiyorsanız firmamızın üretmiş olduğu sürgülü sineklik tam size göredir. İstenen yöne hareket ettirilebilen sürgülü sinekliklerle birlikte daha pratik bir çözüm bulmuş olacaksınız. Ayrıca üretimde kullandığımız sineklik tülü deforme olmayan yapısıyla uzun bir kullanım vaat etmektedir. Pimapenler için üretilen pimapen sineklik çeşitlerinde de kalite standartlarından taviz verilmemektedir. Her türlü ebat için farklı bir çözümün bulunduğu pencere sineklik uygulamalarında şıklığı ve kaliteyi ön plana almaktayız. Çevreye duyarlı olarak ürettiğimiz Maslak sineklik fiyatları da müşterilerimizin beğenisine kazanmaktadır. Böylece Maslak halkının bahar ve yaz aylarında sinek ve haşerelere karşı ekonomik tedbir almasını sağlamaktayız.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın