Mecidiyeköy Sineklik

Evlerinde bebeği ve çocuğu bulunan aileler yaz aylarında sivrisinekle mücadele etmek istediklerinde kimyasal maddeler kullanmak zorunda kalıyor. Vücut için oldukça zararlı olan bu maddelerin yerine firmamızın üretmiş olduğu stor sineklik gibi pratik uygulamalar tercih edilebilir. Böylece vücuda ve çevreye zarar vermeden sineklerden arındırılmış bir evde rahat bir yaz mevsimi geçirebilirsiniz. Mecidiyeköy sineklik uygulamalarının tamamında üretim hassasiyetine dikkat edilmektedir. Sineklik tülü kaliteli ürünlerden tercih edilmekte ve uzun bir kullanım vaat etmektedir. Ayrıca menteşeli sineklik çözümlerimizde de bütün menteşe sistemlerine uyumlu olan sineklikler ile pratik bir uygulamayı ortaya koymaktayız.

ara

Pencere Sineklik
Sivrisineklerin eve girişlerinde yoğun olarak kullandıkları pencerelerin muhafazalı bir şekle getirilebilmesi için pencere sineklik çözümleri firmamızda bulunmaktadır. Cam sineklik çeşitlerinde istenen ebatlı üretim yapabilmekteyiz. Sadece pencere ve cam kısmında değil balkon kısımlarında da farklı çözümler firmamız tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. Kapı sineklik uygulamalarında panjurlu sistemler ve pratik uygulamalar beğeni kazanmaktadır. Bunlar arasında yer alan plise (pileli, akordiyon ) sineklik en modern çözümlerimizden birisidir. Böylece yazın balkon kapılarını açarak rahat bir şekilde ev içerisinde oturabileceksiniz. Rahat bir şekilde toplanması temizliğinin kolay yapılması ile birlikte bütün sineklik çeşitleri anti bakteriyel özellik taşımaktadır.
Dekoratif ve Pratik Sürgülü Sineklik Türleri
İç mekânın rahat olması için üretim portföyümüzde yer alan sürgülü sineklik çeşitleri de oldukça rağbet görmektedir. Tek kanat veya çift kanat olarak üretilmekte olan sürgülü sineklikler kapılara ve pencerelere uygulanabilmektedir. Üretmiş olduğumuz pimapen sineklik çeşitleri de kişiselleştirilebilir özellikleri bünyesinde taşımaktadır. Farklı renklerde belirlenen tüllerle birlikte dekoratif bir çözüme de dönüşmektedir. Mecidiyeköy sineklik modelleri geniş tutularak evlerde ve işyerlerinde sivrisinek karasinek ve haşerelere karşı kaliteli ve kesin çözüm bulunmaktadır. Ayrıca son derece uygun Mecidiyeköy sineklik fiyatları ile birlikte evlerin çok daha huzurlu bir yaşam alanına dönüşmesine katkı sunmaktayız. Tüm bu kaliteli uygulamalarınızdan istifade edebilmek için yapılması gereken bizimle iletişime geçmektir. Bunun neticesinde teknik kadromuz evinize gelerek ölçüm işlemlerini tamamlayıp kısa sürede imalat gerçekleştirilmekte montaj yapılarak sineklikleriniz istenen yere takılmaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın