Soğanlık Sineklik

Üretim maliyeti pratikliği göz önüne alındığında yaz aylarında problem yaşanmakta olan sivrisineklere karşı en etkili çözüm sineklik çeşitleri olmaktadır. Uygulamalarımız arasında yer alan stor sineklik son dönemdeki en popüler çözümlerimizden birisidir. Dekoratif anlamda evin şıklığını bütünleyen stor sinekliklerde açılır kapanır mekanizmalar dayanıklı çözümlerden imal edilmektedir. Ayrıca kullanılan sineklik tülü deforme olmayan ve zaman içerisinde formunu kaybetmeyen bir yapıya sahiptir. Alman patentli olan ürünlerimizle uzun ömürlü çözümler tercih önceliğidir. Menteşeli sineklik en çok tercih edilen ürünlerimizden birisidir. Her türlü pencere yapısına uygun olan menteşe sistemi ile birlikte iç ve dışarıya açılıp kapanabilen bir yapıya sahiptir.

ara

Sürgülü Sineklik
Özellikle geniş olan balkon sistemlerinde ve cam balkonlarda kullanılmakta olan sürgülü sineklik ekstra mekân maliyeti çıkartmamaktadır. Pratik bir şekilde açılıp kapanabilen bu sistem sayesinde mekânlarınız daralmadan sivrisineklere ve haşerelere karşı çözüm üretebilirsiniz. Pimapen sineklik üretiminde de dört mevsim dayanıklı olan çözümleri ön plana çıkartmaktayız. Güneşin etkisiyle deforme olmayan en soğuk iklim kuşaklarında dahi kullanabilen sinekliklerle uzun vadeli çözümler üretmekteyiz. Cam sineklik uygulamalarında dayanıklılığın yanı sıra dekoratif güzellik de tercih edilmektedir. Bundan dolayı PVC alüminyum doğrama ve ahşap camlar için pencere sineklik üretimi yapabilmekteyiz. Bu şekilde Soğanlık sineklik modelleri geniş tutularak hem kişisel zevke hem de binanın yapısına uygun olan sineklik üretimi gerçekleştirmekteyiz.
Evleriniz İçin Soğanlık Sineklik Çözümleri
Bahçeli olan evlerde apartman dairelerinde ahşap binalarda yeni ve modern tesislerde kullanılan Soğanlık sineklik uygulamaları memnuniyetle karşılanmaktadır. Üretim portföyümüzde bulunan kapı sineklik çözümlerinde de sürgülü sineklikler üretebileceğimiz gibi stor sineklikleri de balkon kapılarına entegre etmekteyiz. Renk bakımından geniş alternatiflerin yer aldığı plise (pileli, akordiyon ) sineklik çözümleri ile evlerinizin görünümünü pekiştirmekteyiz. Bu noktada üretim bakımından tercih etmiş olduğumuz bütün ürünlerde çevreye ve insan sağlığına duyarlı olan materyalleri ön plana çıkartmaktayız. Her türlü iklim koşulunda kullanılabilen ürünlerimiz silinebilir bir özelliğe de sahiptir. Teknik kadromuzun ölçüm işlemlerinden sonra imalata geçmesiyle montajın gerçekleşmesi çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Soğanlık sineklik fiyatları müşterilerimizin memnuniyeti ile karşılanmaktadır.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın