Suadiye Sineklik

Üretmiş olduğumuz sineklikler sivrisinek karasinek ve haşereleri engellerken diğer taraftan da toz girişine de engel olmaktadır. Bu bakımdan Suadiye sineklik modelleri geniş bir portföyde yerini almaktadır. Ürünlerimizde kullandığımız sineklik tülü noktasında büyük bir hassasiyet göstermekteyiz. Sineklerin en önemli kısmı olan sinek tülünde Alman patentli olan tüller tercih edilmektedir. Deforme olmayan ve dokusunu uzunca bir süre muhafaza edebilen tüller ile birlikte cam sineklik uygulamalarımız uzun ömürlü olmaktadır. Her türlü iklim koşulunda konforlu ve kolay bir kullanım vaat eden kapı sineklik modellerinde de aynı hassasiyeti sürdürmekteyiz. Ayrıca modern uygulamalardan olan stor sineklik ürünlerimiz oldukça beğenilmektedir. Evin bütün pencerelerinde ve balkon kapılarında kullanılabilen stor sineklik istenen ebatlarda üretilebilmektedir.

ara

Sineklik Çeşitleri
Evlerdeki pencereler balkon kapıları bahçe kapıları için üretmiş olduğumuz sineklik çeşitleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve evin yapısına göre belirlenmektedir. Bu noktada devreye girmekte olan teknik kadromuz telefonla bizimle iletişime geçildiğinde hemen evinize erişim sağlayarak ölçüm işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bunun neticesinde pimapen sineklik üretimi kısa sürede tamamlanabilmektedir. Sadece pimapen için değil ahşap ve alüminyum doğrama pencere ve kapılarda da etkili uygulamalarımız bulunmaktadır. Bunlar arasında yer alan menteşeli sineklik her türlü cam ve kapı sistemine uyum sağlamaktadır. İçeri ve dışarı açılan menteşe sistemleri ile birlikte ergonomik bir kullanım da vaat etmektedir.
Suadiye Sineklik Uygulamaları
İstanbul’un müstesna semtlerinden olan Suadiye’de hizmet veren firmamızın üretmiş olduğu pencere sineklik modellerinde ürün alternatifini dünya standartlarında gerçekleştirmekteyiz. Suadiye sineklik üretiminde hızlı imalat ile beraber üretim masraflarını da düşürmekteyiz. Bundan dolayı son derece ekonomik Suadiye sineklik fiyatları kapsamında alternatif ve dekoratif çözümler de firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Bu çözümlerimizden birisi olan plise (pileli, akordiyon ) sineklik ürünümüz oldukça beğenilmektedir. Pileli sineklik hem pencerelerde hem de cam balkonlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. En geniş ölçekli üretebileceğimiz sürgülü sineklik modellerimiz her türlü yapıda devreye girebilmektedir. Uzun ömürlü ve dayanıklı olan üretim prensiplerimizde anti bakteriyel ve çevreye saygılı çözümler ilk sırada yer almaktadır. Bir taraftan sineklerin içeri girişini engellerken diğer taraftan da her içerdeki hijyen standartlarını artırmaktayız.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın