Bahçeköy Panjur Tamiri

Bahçeköy semti, İstanbul’un yüksek noktalarından birinde olarak yaz aylarında güneş etkisi ile doğrudan ısınmakta ve kış aylarında rüzgarlı bir hava hakim olmaktadır. Güneş ve rüzgar etkisinden pencerelerinizi ve iç kısımlarını korumak için panjur sistemleri kullanımı Bahçeköy’de sıklıkla karşılaşılmaktadır. Bu sistemlerde Bahçeköy panjur tamiri için firmamız hizmet vermektedir. Firmamız hem tamir noktasında hem de Bahçeköy panjur bakımı noktasında profesyonelliğe sahiptir. Bu profesyonelliğe sahip olan Bahçeköy panjurcu personellerimiz çok uygun bir şekilde panjur tamiri fiyatları sunarak hizmet vermektedir. Bu hizmetler kapsamında çalışmayı kolaylaştıran panjur ipi değişimi ve panjur kordon değişimi işlemleri yapılırken aynı zamanda sistemleri sabit bir hale getirmek için aksama gösteren ve kırılan noktalarda panjur menteşe tamiri yapılabilmektedir.

araTecrübe Ve Bilgi Sahibi Bahçeköy Panjur Tamircisi

Firmamızın uzun yıllardan bu yana vermiş olduğu hizmetler sayesinde bünyesinde bulunan Bahçeköy panjur tamircisi personelleri edindikleri tecrübe ve bilgi ile birlikte tüm noktalarda arızaları giderebilmektedir. Bu kapsamda panjur sistemlerinde daha uzun ömürlü bir kullanım için ve rahat bir açılma sağlamak amacıyla panjur makas değişimi hizmeti verilmektedir. Benzer şekilde lamellerin sarılmış olduğu kasnaklar için panjur kasnak değişimi ve bu işlemi kolaylaştırmak için panjur boru başı değişimi hizmeti verilmektedir. Son dönemlerde sıklıkla kullanılan elektrikli panjur sistemleri için oluşan tüm arızalarda da panjur motoru tamiri ve panjur alıcı tamiri gibi hizmetlerde firmamız tarafından sunulmaktadır.

Bahçeköy Motorlu Panjur Tamiri

Klasik panjur sistemlerine göre otomatik bir şekilde çalışan elektrikli panjur sistemlerinde tamir ve bakım hizmetlerinin hem panjur mekanizmalarından hem de elektrik sistemlerinden anlayan ustalar tarafından verilmesi gerekmektedir. Bu nedenle firmamız Bahçeköy motorlu panjur tamiri konusunda kaliteli hizmet verebilmektedir. Ustalarımız hızlı ve garantili bir şekilde otomatik panjur tamiri gerçekleştirerek sorunları ortadan kaldırabilir ve düzenli çalışma sağlayabilir. Sistemlerde oluşan motor arızaları ve elektrik hattı ile ilgili sorunlar kapsamında Bahçeköy elektrikli panjur tamiri gerçekleştirerek ve her noktada özel bir şekilde kontroller yapılarak arızanın ana sebepleri belirlenmekte ve giderilmektedir. Bu sayede firmamız ile iletişime geçerek tüm sorunlarınızın çözümü için hizmet alabilirsiniz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hizmetimizi Oyla post

Yorum yapın