Emirgan Panjur Tamiri

Panjurlar yapılarımız için koruyucu görevini üstlenirler. Dış dünyanın tozundan, kirinden, güneş ışığından hanelerimizi, ofislerimizi, iş yerlerimizi ve diğer bütün yaşam alanlarımızı korurlar. Sağladıkları üstün performansı devam ettirebilmek adına ise zaman zaman bakım yapılması, arızalarına acil müdahale edilmesi gerekir. Emirgan panjurcu olarak firmamız yılların deneyimini sizlere sunmaktadır. Emirgan panjur bakımı kapsamında panjurlarınızın düzenli bakımları yapılmakta, daha sağlıklı çalışmaları ve uzun yıllar kullanabilmeniz adına bakımdan geçirilmektedir. Herhangi bir arıza anında Emirgan panjur tamiri hizmetimizden yaralanabilir, panjurlarınızı güvenle tarafımıza emanet edebilirsiniz. Emirgan panjur tamircisi olarak alanında bilgili ve tecrübeli ekibimiz arızalarınıza kısa sürede çözüm üretecek, panjurlarınızı eski kalitesine kavuşturacaktır. Ekibimiz panjurunuzun türü ne olursa olsun panjur boru başı değişimi dahil her türlü arızaya müdahale edebilecektir. Üstelik firmamız bölgenin en uygun panjur tamiri fiyatları ile destek sağlamakta, kaliteyi uygun fiyata sunmaktadır.

 

 

ara

 

Manuel Panjur Tamiri ve Panjur Makas Değişimi

Firmamız klasik panjurlarınıza panjur ipi değişimi desteği sunmaktadır. Kasnak problemlerinde panjur kasnak değişimi yapmaktadır. Menteşelerden ve lamellerden kaynaklanan arızalar için panjur menteşe değişimi yapılmaktadır. Eğer ki problem panjurlarınızın makaslarından kaynaklanıyor ve makaslar açılmıyor ise de panjur makas değişimi ile sorun çözülmektedir. Kordonlardan kaynaklı ise panjur kordon değişimi uygulanmaktadır. Eğer panjurunuz motorlu panjur ise ve arıza motordan kaynaklı ise panjur motor tamiri ile problem çözülmektedir. Motorlu ve elektrikli panjurlarda en sık rastlanan arızalardan birisi alıcı ve kumandalardan kaynaklanan arıza türüdür. Bunun için panjur alıcı tamiri gerekir ve firmamız panjurunuzun türü ne olursa olsun arızayı hızlı biçimde tespit ederek çözümler üretir.

Emirgan Motorlu Panjur Tamiri

Panjurların işleyişi son derece basit gibi görünmekle beraber karmaşık bir yapısı vardır. Bu yüzden tamir ve bakımının işin ustası tarafından yapılması gerekir. Emirgan motorlu panjur tamiri hizmetimiz ile motorlu panjurlarınızın motor değişimi dahil her türlü arızasına çözüm üretmekteyiz. Emirgan elektrikli panjur tamiri dahilinde elektrikli panjurlarınızın elektrik aksamı ve diğer ünitelerinden kaynaklanan arızalara pratik bakımlar yapabilmekteyiz. Otomatik panjur tamiri ve manuel panjur tamiri gibi her türlü arıza durumunda firmamızı arayabilir, uzman desteği alabilirsiniz.

Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Yorum yapın